Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az animációs film/an...

Melyik ez az animációs film/anime?

Figyelt kérdés

Elég régi,a TV-ben láttam(pár éve láttam,szóval nem nyolcvanasévekbeli elvileg).Akkor is megklrdeztem,hogy mi a címe,de senki nem tudta.A film a múltban játszódott,ahol aze mbereknek egy kis törzsi csoportja van.A főhőse egy lány,akinek a fején van két hatalmas kék pötty.A szülei meghaltak kiskorában.A faluban midnenki valamiféle istenekben hisz,ez a lány tagadja meg őkete gyedül.A vallási vezetőjük tárgyal ezekkel az istenekkel és vezeti a törzset is.Az istenek folyton valami nektárt vagy nedüt akarnak inni,azok meg már lassan éhenhalnak,ha és férgeket esznek,de azok olyan hatalmasak.Van egy fiúbarátja,kiskorában sokszor kiszökött a faluból vele,pedig tilos dolog elhagyni a falu területét.A faluban él egy öregember,mindenki bolondnak tartja,a lány ápolja,mindig mesél neki olyanokat az öregember,hogy a a föld az ég,és az ég a föld, szóval ilyen ellentétek.A lány egy alkalommal valahogy talált egy kést,ami ilyen modern jellegű,megmutatja annak a vezetőnek,de el kell menekülnie.Elindul felfedezni a világot.Mindenféle idegen lényekkel találkozik,és a végén ő vezeti a népét a Földre,merthogy a film avégén mutatják,hogy a Földről egy hosszú nyúlvány kimagasodott az űrbe,és annak a sík tetején vagy hol laktak idáig,és most levándorolnak a Földre.


Ja,és azok az Istenek tényleg léteztek,meg idegen valakik is.Az istenek asszem meghaltak,és az az idegen valaki meg hazament a saját bolygójára,és vitte volna magával a lányt,de az nem akart vele menni.Meg ugrál midnenféle alakzatokon,nagyon gyors és mozgékony egy lány az.Valami ilyesmi.Egyszer felírtam már ezt kérdést pár évvel ezelőtt,de akkor csak egyvalaki válaszolt,mindössze annyit,hogy ő is látta,de ő se tudja,mi a címe....Egy idő után meg már többször nem emelhettem ki a kérdésemet.



#anime-lány-kék-pötty-folt-Föld-vándorlás-ég-űr-törzs
2013. jún. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp de "Oh my goddess"?
2013. jún. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ah My Godess más volt még a mozifilm is, viszont ez engem is érdekelne
2013. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem ez.Szerintem nem anime,csak nem akarom biztosra mondani,mert a rajzolása nem hasonlít annyira rá,inkább olyan géppel készített lehet,olyan 3D jellegű volt,de nem nagyon emlékszem már rá.Bárcsak valaki tudná a címét,emlékszem,nagyon jó volt,és különleges,nem a megszokott stílusú animációs film,szóval nem egy Aranyhaj vagy Verdák,animéhez meg nem tudom hasoníltani mert nem ismerek sok animét,meg azok sorozatok,ez meg film.
2013. jún. 18. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

:) szerintem erre gondolsz

2013. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lájkoltaak,köszi ! :-) Ez az !
2013. júl. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!