Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye, hogy a Betty a csúnya...

Ugye, hogy a Betty a csúnya lány jó? Gáz, ha ez a kedvenc sorozatom?

Figyelt kérdés

8 éves koromban adták és hatalmas rajongója voltam, aztán ahogy megkomolyodtam szégyelltem, hogy én valaha szappanoperákat néztem. de most megint megy a sorozat+-on, és megint elkezdtem nézni, először csak poénból, de közben rájöttem, hogy ez egy tök jó, humoros de ugyanakkor nyálmentesen érzelmes sorozat, és tejesen más színvonal, mint a többi szappanopera.


most én vagyok ugyanolyan igénytelen, mint 8 évesen, vagy a Betty a csúnya lány tényleg a jó sorozatok között van számon tartva?


2013. jún. 19. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Igen gáz és igén te vagy ugyanolyan igénytelen.


(Hogy lehet felnőtt fejjel szappanoperáért rajongani?!)

2013. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De épp azt mondom, hogy ez nem olyan szappan, mint a többi.
2013. jún. 19. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
A szappan az szappan. Nézz inkább Breaking bad-et, Game of Thrones-t és Dexter-t.
2013. jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Az jól meg lett mondva, a "szappan az szappan". :D


Kérdező


Maga a kérdés gáz. Azt nézel, amit akarsz, nem mások fogják eldönteni. Ha viszont mások miatt nézel/nem nézel egy sorozatot az tényleg gáz...


Szerintem alapvetően minden szappanopera ugyanolyan értéktelen, amivel tömik az emberek fejét. Ebből a sorozatból is láttam pár részt, és hidd el, túl sokat látsz benne. Ez is csak egy szappanopera, semmiben nem különbözik a tucatszámra bejövő latin sorozatoktól. De Te nézed, így nem érdekel engem.

2013. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a főszereplő is elég ocsmány, úgyhogy nem értem, hogy tudja valaki huzamosabb ideig nézni azt.
2013. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Dexter az egyik kedvenc sorozatom. Nézek normális sorozatokat is, nyugi :D


Nem mások miatt nézem, vagy nem nézem, csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ez ciki-e. Szerintem meg ez egy hülye általánosítás, egy folytatásos sorozatot amúgy se lehet pár epizód alapján értékelni. Elsősorban olyanok válaszát vártam, akik nézték és ismerik a sztorit.

Mert ha ismernéd, nem mondhatnád, hogy nem különbözik a tucatszappanoperáktól, amikor teljesen más, kivéve abban, hogy egy szerelmi-szál áll a középpontban...


"Amúgy szerintem a főszereplő is elég ocsmány, úgyhogy nem értem, hogy tudja valaki huzamosabb ideig nézni azt."

Na ne. Épp ez adja meg az egész sztorit, a humorforrást és a drámát, pont ez a lényege, ahogy a címben is benne van. És ha már ott tartunk, hogy nem különbözik a többi szappantól, épp ez az ami leginkább egyedülállóvá teszi, hogy a szappanoperákban a "hősnő" mindig egy szép, sablonos, két dimenziós, nem túl okos, idealizált nőszemély, Betty viszont egy "ocsmány", kétbalkezes szerencsétlen csomag, de közben emberi, és éppen ez teszi szerethetővé. Szerintem ez a sorozat részben egyfajta fricska is a többi szappanopera felé.

2013. jún. 20. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendben kérdező, nem akartalak ennyire megsérteni. :) Számomra nincs érték a sorozatban, de ha tetszik neked, akkor nyilván nézzed. Persze mindenkinek szubjektív a dolog, valószínűleg Te sem látnál értéket olyan filmekben, amikben én igen, stb.
2013. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sértettségből írtam hanem tájékoztatójelleggel. Ha előbbinek tűnt, akkor bocs.
2013. jún. 26. 00:53
 9/11 Hilda-1 válasza:
Szerintem meg tök jó film!Igazad van hogy nem pont olyan mint a "mai szappanoperák"-ezt én is észrevettem.Kicsi koromban anyával néztem.18 évesen pedig megnéztem és nekem nagyon tetszett.Nekem az egyik kedvencem.
2014. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsoaberdeen válasza:
én 15 körül voltam, mikor ment, és felnőtt fejjel megnéztem online. Úgyanolyan jókat nevettem rajta. Ahogy Armando üvöltözik a beosztottakkal, meg ahogy Betty fényképét nézegeti és csókolgatja a kocsmában. Én nem szeretem a sorozatokat, ezt viszont igen. egy gond van vele, hogy rettentően lassan halad a történet.
2014. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!