Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye, hogy a Betty a csúnya...

Ugye, hogy a Betty a csúnya lány jó? Gáz, ha ez a kedvenc sorozatom?

Figyelt kérdés

8 éves koromban adták és hatalmas rajongója voltam, aztán ahogy megkomolyodtam szégyelltem, hogy én valaha szappanoperákat néztem. de most megint megy a sorozat+-on, és megint elkezdtem nézni, először csak poénból, de közben rájöttem, hogy ez egy tök jó, humoros de ugyanakkor nyálmentesen érzelmes sorozat, és tejesen más színvonal, mint a többi szappanopera.


most én vagyok ugyanolyan igénytelen, mint 8 évesen, vagy a Betty a csúnya lány tényleg a jó sorozatok között van számon tartva?


2013. jún. 19. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de talán aktuális lehet. Nekem is a kedvencem, szóval... Nem gáz. Akkor, ha valaki magát a történetet, a sorozat mondanivalóját is látja, és nem csak azt, hogy ez egy „szappan“, talán át tudja értékelni mindazt amit „mondani“ szeretne a sorozat. Értsd, ne a külsőt nézd, hanem ismerd meg az embert belülről is. Az emberek külső alapján ítélkeznek (ahogy a sorozatban is),de amikor megismerik Bettyt, mindenkinek megváltozik a véleménye. Ezért IS tetszik a sorozat. Szerintem ide illik ez az idézet: „Jól csak a szívével lát az ember... “
2023. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!