Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény ezekről a filmekről?

Vélemény ezekről a filmekről?

Figyelt kérdés

Szemfényvesztők

Gyakornokok

Felcsípve


Aki látta valamelyiket is az kérlek válaszoljon mert fontos!

Előre is köszönöm! :)



2013. jún. 20. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A Szemfényvesztők nekem nagyon tetszett. :) Először azt hittem, ilyen Tökéletes trükk-utánzat lesz, de kellemeset csalódtam. Szerintem ötletes volt és vicces, bár a lényegre én hamar rájöttem... Mindenesetre nagyon bírtam a filmet. (Ha lány vagy, akkor legalább Jesse Eisenbergért, ha fiú vagy, akkor Isla Fisherért is érdemes végigülni. :D) Nálam 10/9 a film! :) /A többit nem láttam/
2013. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor ezt biztos megnézem mert eddig szinte minden oldalon ahol olvastam azt írták hogy nagyon jó.Igazából most

azt van hogy 2 filmet nézek a moziba egymás után de nemtom mi legyen a másik.

Azért Nagyon szépen köszönöm a kritikádat és a pontozásodat! Sokat segítettél! :)

2013. jún. 20. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Gyakornokok is tetszet :D

Tetszenek az ilyen hülyeségek :D

2013. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakornokok nagyon tetszett! (már csk Dylan o'brian miatt is, akinek nagyon jól áll a sapi és a szemüveg) És nem 2 órás Google reklám, amit sokan mondanak, vicces s, jó is, szeritem minden megvan benne, ami kell
2013. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a Felcsípve nagyon jóó :D pont tegnap néztük meg barátnőmmel...szóval szerintem megéri rá időt szánni!!

( https://www.youtube.com/watch?v=mgsrGD2e3AU)

2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szemfényvesztőket nem mostanában láttam,de jó volt,tetszettek benne a csavarok...

Gyakornokok, nagyon jó volt,vicces...

A felcsípve szerintem egy kalap kaka...egyáltalán nem tetszett,alig tudtam végignézni,de nem volt jó se a vége,se az egész..

2014. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!