Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » STAR WARS rajongók! Mit...

STAR WARS rajongók! Mit szóltok ehhez a változtatáshoz, a 6. rész végénél? (Hogy kicserélték Anakint a fiatalabbra)

Figyelt kérdés

Itt a régi verzió : http://www.youtube.com/watch?v=WBrLHMCTDAA


Ez meg itt az új: http://www.youtube.com/watch?v=W1-4U6GXPnc


Szóval ti mit szóltok hozzá? Szerintetek szükséges volt?


(Egyébként személy szerint ötletesnek is, d feleslegesnek is tartom a cserét, mert ha belegondolunk igaz hogy mikor még a Fény oldalán állt, így nézett ki, de nem szabad megfeledkeznünk arról, hogy halála előtti perceiben ismét jó volt... )



2013. jún. 21. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Az a véleményem, hogy Lucas-t még időben tarkón kellett volna lőni.
2013. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira birom ezeket a válaszokat mint az 1. Így meg Úgy imádjátok a Star Warst mégis Lucast ócsároljátok!!!

Gratulálok! Ez meg hogy tarkón kellene lőni meg külön szép!!

Otthon ülsz a gép előtt nagy a szád hogy lőjük tarkón a világ egyik legismertebb rendezőjét! Nagy filmeket köszönhetünk neki....de azért lőjük tarkón!! így tovább ;)

2013. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Köszönöm a gratulációt, mindig jól esik az elismerés!

Sajnos ezt nem tudom viszonozni, mivel elég ostobának tűnsz.

Azt mondod a világ egyik legismertebb rendezője, lehet. De az biztos, hogy még a jók közé se sorolható mint rendező. Igazából egy tényleg jó Star Wars részt rendezett és az a legelső, amiért mindenki nagyra tartotta. Viszont amit művelt a saját mesterművével az utóbbi években az vicc. Gyakorlatilag kitépte a lelkét a filmeknek a felújítássokkal. Az új részekben lévő ocsmánykodásokról ne is beszéljünk. Mint egy sima sci-fi se lettek jók, nemhogy mint Star Wars.

Mondanál nagy filmeket tőle? Kíváncsi vagyok a kifinomult ízlésedre.

Az meg, hogy hol ülök, nem tudom mit számít egy Star Wars-ról szóló topicban, de így tovább ;)

2013. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig a klasszikus trilógia, klasszikus verzióját is be lehet szerezni, a felújított mellett, addig nem kifejezetten érdekel, hogy mit csinálnak vele - legalábbis, amíg az újra felújított verzióban nem Mickey játssza majd Luke-ot. :)

[link]


Egyébként, pedig, a második videóban Anakin úgy viselkedik, mint egy húszon éves, tapasztalatlan férfi, nem pedig, mint egy idős és mindent megélt apa. :)

2013. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát igen,reméljük 2015-ben nem lesz túl nagy felháborodás, mikor megjelenik, bár nem értem mire volt ez jó, mert élete végéig simán eléldegél még boldogan, gazdagon...


(Meg ha úgy vesszük a 6. rész legvégén olyan hangulat jön létre, ami tényleg arra utal, hogy egy történet bezárul... hogy 'A" történet bezárul, de mindegy azért kíváncsi vagyok.)

2013. jún. 22. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
ja igy eleg enehz lessz megcsinalni az SW 7-et
2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak régi verziót láttam, de hogy most az új variációt megnéztem elkezdtem röhögni. :D Eléggé furi nekem.Jobb a régi verzió fölösleges volt az újabbat csinálni.
2013. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
67%
Szerintem jobb így. Mikor Wader meghal, valamilyen szinten visszatér a jó énje, ráadásul az 1-2-3 óta tudjuk, hogy hogyan nézett ki igazából. Meg jobban is mutat ott Hayden :DD
2013. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!