Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen ijesztő horror filmek...

Milyen ijesztő horror filmek vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van... de mindenhol ugyan azok vannak... paranormal activity, meg fűrész.. meg még sorolhatnám.. A lényeg az, hogy ne vérengzős, hanem inkább ijesztő legyen. Olyan amitől nem mersz kimenni a wc-re este, és nem amiatt hogy valaki hátba szúr, hanem valami sötét erő.. na értitek:D Nagyon ijesztő kellene.

Megy a zöld pacsi a válaszolóknak:)


2013. jún. 22. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mama, Kör 1-2, Ideglelés, Átok, Az utolsó ördögűzés, Gyerekjáték, Halálos hallgatás, Démoni doboz, A dolog, Kísértetjárás Connecticut-ban, Az emberi százlábú(inkább megrettentő, szerintem ettől még ki mersz menni WC-re), Silent Hill, Sziklák szeme(nem láttam, de nővérem azt mondta meg ne nézzem xD), Amityville Horror - A rettegés háza. Remélem találsz közte jókat :)

14/L

2013. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joe Makepeace ***** válasza:
Grave Encounters 1.
2013. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gonosz halott , mama , fehér zaj , emityvill, az utolsó ház balra...:D
2013. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!