Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Grace...

Érdemes megnézni a Grace Encounters című horror filmet? :D

Figyelt kérdés
Sokat hallottam róla,valamelyik évben az év horrorja is lett.A trailer alapján félelmetesnek nézett ki.Tényleg félelmetes? A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek :DDDD

2013. jún. 23. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit túlértékelt, de szerintem egyszer megéri megnézni. Én mindenesetre az első 40-50 percet végiguntam, de aztán beindult a film.
2013. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt rossz .


Az első része egész érdekes misztikus horror lett , a második már bűn rossz .

2013. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :D a 2. részében mi volt a rossz ?:O
2013. jún. 23. 12:07
 4/9 Lord Keri ***** válasza:
100%
Akkor ajánlott, ha komolyan tudsz venni egy kézikamerás horrort. Egyszerűen nem hihető, a főhősök viselkedése. Teljesen irracionális amikor valami ijesztő, vagy földöntúli dolog jelenik meg és közben meg mindent lekamerázunk tökéletesen, úgy hogy közben bevagyunk parázva... :D Ettől válik nekem a kézikamerás horrorok 99%-a hiteltelenné.
2013. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy az milyen már, hogy a kamera alig mozdul be, de azért be vannak sz×rva?! Egy ember ha parázik, akkor tuti, hogy nem a kamerával van elfoglalva.
2013. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért megnézem én is milyen :D a 2. része az milyen az elsőhöz képest? :O:DD
2013. jún. 23. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, én még nem láttam a másodikat, de leírások alapján elég rossz:


[link]


Bár szerintem manapság már úgyis mindenki tudja, hogy a kézikamerás horror csak kamu, de mégis kell, hogy legyen egy kis olyan érzet benne, hogy mégis valós. Nos, ha készül második rész, szerintem ez azonnal elveszik, azonkívül még rossz is lett...

2013. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második része egy szar. Az elsőt nézd meg,nagyon jó.
2013. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd holnap terveztem hogy megnézem az első részt,de a másodikat is meg fogom szerintem nézni majd valamikor. :D
2013. jún. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!