Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondjatok jó sorozatokat?...

Én vagyok én kérdése:

Mondjatok jó sorozatokat? Olyat szeretnék keresni ami úgy tetszene nekem, ha eddig 4 sorozatot néztem a heartland, carrie naplója, a zöld ijász és a sherlock és watson (elementary). Szóval ezekhez hasonlót keresnék 14/L

Figyelt kérdés
előre köszi a válaszokat :)

2013. jún. 23. 13:07
1 2
 1/16 FannaL ***** válasza:
Ezek mind különböznek, innen csak a Carrie naplóját nem nézem. Talán a Vámpírnaplókat be merném ajánlani imádom. A vámpír szó hallatán nem kell horrorra gondolni, nagyon jó. Vagy esetleg az Elcserélt lányok is érdekes. De tenyleg nagyon különböznek a Sorozatok.Ha lovas akkor meg a Futótűz.(azthiszem ez volt a címe)
2013. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
BBC Sherlock
2013. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

vámpírnaplók

elcserélt lányok

90210

gossip girl

suburgatory

once upon a time (ez szerintem biztos tetszene :) )

bosszú

2013. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

a vámpiros filmeket is szeretem

de megnéztem az első rész az még nem volt annyira jó :PP

de majd továbbnézem talán vmikor

2013. jún. 23. 15:19
 5/16 FannaL ***** válasza:
Phuhh az első évad első fele egy kalap sz*r. (Bocsi a kifejezésért.) De a többitől már jó a Vámpírnaplók, ha azt kezdted el nézni. A kedvenc szereplőm Damon, az 1. évad első felében én csak őt bírtam, utána már azért minden okés volt. De tény és való, nem mindenkinek jön be, nem lehet ugyan olyan ízlésünk. :)
2013. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók, Revolution (most indult az RTL-en).
2013. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kösziiii
2013. jún. 26. 12:09
 8/16 anonim ***** válasza:
BBC Sherlock, Odaát (horror, de szerintem annyira nem ijesztő)
2013. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Odaátot horrornak nevezni a durva :D amúgy jó sorozat, az első pár évadban vannak ijesztőbb részek.

BBC Sherlock abszolút favorit és ha bírod a véresebb dolgokat akkor ajánlom a Hannibalt.

Vagy sokan nézik még a Teen Wolfot ( én ezalól kivétel vagyok, de nem tűnik rossznak)

2013. júl. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én se tartom horrornak, de ezt mondják róla :D Amúgy talán tetszene a Vámpírnaplók, és az Egyszer volt, hol nem volt. :DD

(8. voltam)

2013. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!