Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek HULK-nak van...

LEON S KENNEDY kérdése:

Szerintetek HULK-nak van ellenfele a MARVEL és a DC COMICS VILÁGÁBÓL?

Figyelt kérdés

#Hulk #narvel
2013. jún. 23. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mivel Hulk Marvel karakter ezért csak a Marvel univerzumból lehet. Valószínűsítem, hogy vannak ellenfelei, mivel azok nélkül nem sok értelme lenne az egésznek...
2013. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy marveles a hulk de azt is kérdeztem hogy a DC-ből
2013. jún. 24. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyan lenne ellenfele, ha másik világban vannak?

De, hogy boldog legyél: [link]

2013. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Vann ilyen toplisták,h melyek a legerősebb Marvel hősök és a legtöbb listán Hulk az első 10-ben sincs benne. Bár ezek csak a rajongók toplistái akik nagyon otthon vannak a Marvel képregényekben. google-on lehet találni egy csomót
2013. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát már hogyne lenne.A Marvel univerzumból ott van Abomination magyarul förtelem, a Dc univerzumból pedig Superman. Legalábbis szerintem.
2013. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy speciális képregény kiadás, amiben a MARVEL és a DC univerzumai háborúztak egymással, és ott Hulk ellenfele Superman volt.


[link]

2013. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amerika Kapitány pl kapásból jó ellenfél a pajzsa miatt, és elég erős is. Tony Stark tud repülni, nyomós előny. Pókember gyors és a hálói is jók, de ő szerintem nem olyan esélyes. Thor is elég ütős, simán leverheti.


A DC-től Flash. El se találná :P Vagy egy erős zöld lámpás is megteszi.

2014. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: azokat a képregényeket, amiben Hulk benne van nem ismerem, mert nem igazán szeretem Hulkot, de sztem a felsoroltak nagyrésze: Amerika kapitány, Vasember és Pókember labdába se rúghatna mellette, kb. egy komoly jól irányzott ütés és vége mindhármuknak egyszerre. Viszont asszem egy Hulk vs Thor ütközet az volt vmikor.


DC-vel meg felesleges összehasonlítani.

2014. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!