Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek ki a példaképe a sztárok...

Kinek ki a példaképe a sztárok világából? És miért? (ha lehet rakjatok képet is)

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kinézetre Jessica Alba! :) Szerintem ő az egyik legszebb nő.

[link]

2011. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Scott Adkins (Boyka), mert nagy harcos :D
2011. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

(mehet a lefele ujj, hidegen hagy. :)

Nekem Karácson Tamás alias Fluor Tomi a példaképem.

Hogy miért? Mert az életszeretete, az, hogy mindig mosolyog, vidám, az egyszerűen leírhatatlan. :) Vicces, őrült, aranyos, nagyon jófej, kedves, egyáltalán nem beképzelt és mégcsak nem is bunkó. Szóval ezért. Akárhol látom, mindig mosolygok, mert egyszerűen olyan a kisugárzása és kész... :))

[link]


16/L

2011. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dukai Regina
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a koreai drámákban nagyot alakító színészek. Egyszerűen olyan a játékuk, hogy lehet tanulni is tőlük, meg élvezni azt, amit csinálnak - fantasztikus képi és zenei világgal jár együtt a szereplésük.
2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ő:) És mert csodálatraméltó, mennyire kitartó, szeretetteljes, tehetséges ember, aki a fiatalokat biztatja saját maguk elfogadására. Őszinte, nem minden napi tehetség, és nagyon jó ember.
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kovács Ákos


Annyit segített nekem, hogy elmondani nem tudom, amíg élek, tisztelni fogom...


[link]

2011. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Synesztro ***** válasza:
100%
Kovács Ákos!1értelműen!még a Bonanzával kezdte és bár tény hogy a Depesh módot útánozták le magyarra, de azóta is és akkor is,olyan alapokat fektetett le a magyar zenében, és olyan slágereket írt, melyek tán soha nem mennek ki a magyar slágerlisták éléből!Szinte minden ember korlátlanul szereti meghallgatja, még stílustól függetlenül is!M.O. legjobban fizetett és keresett zenésze,nem hallani botrányairól,boldog házasságban él minta apa!Operettekhez írt dalt,nagysikerű filmek betétdalát fordította énekelte magyarra!Kell ennél Több???
2011. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Johnny Depp :) 47 éves és mégsem plasztikáztat,h bent maradjon az iparban,vicces,nagyon tehetséges,kedves,tizenéves korában drogozott,mostmár leszokott és másokat is bíztat arra h szokjanak le.Rossz fiú,és egyben egy angyal is.Imádja a gyerekeit,feleségét.Hihetetlenül jó ember :)
2011. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Billie Joe, és Gerard Way. imádom a zenéjüket, ez kap össze engem nap mint nap. ugymond "megmentették az életemet" persze nem a haláltól, hanem a depitől..imádom őket, iszonyatjó emberek, tehetséggel, sok tapasztalattal, és ők az életem:)
2011. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!