Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Karantén...

Mi a véleményetek a Karantén c filmről?

Figyelt kérdés

Régen láttam a Karantén c filmet az eredetit, ami elvileg Spanyolországban játszódik.

De láttam a REC szériát is, ami a Karanténra épül, legalábbis az első része.

Az eredeti filmen beszartam nem egyszer, de ez a remake és a Karantén 2, amiben egy repülőn és egy hangárban van a dráma, hát elég gagyira sikerült.

A pulzusom 150 fölé nem igen ment egyszer sem.

Nektek mi a véleményetek a filmről és a remakről?

Van-e 3. része és az is ilyen gagyi lett?



2013. jún. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tájolódva... A Karantén a remake, és a REC az eredeti.
2013. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú tényleg most nézem igazad van mert 2007-es a rec a karantén meg 2008-as :-)

Akkor az eredeti ami gagyira sikerült XD

2013. jún. 25. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az eredeti ami jól sikerült, csak mivel már előtte láttad ugyanazt amerikanizálva, nem váltott ki hatást rád. Egy viccen sem nevetünk kétszer.
2013. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de amikor pl a csaj az 1. részben felmegy abba a sötét szobába és éjszakai kamera nézet van majdnem összeszartam magam főleg, amikor (már nem teljesen emlékszem) a tükörből vagy honnan kinyúlt 1 kéz, meg amikor már a földön fekszik és valami zombi elhúzza és sikít.

Ez a jelenet van a borító képen is.

Hogy őszinte legyek kicsit össze vagyok keveredve melyik melyik.

Mindenesetre az a rész is jó volt, amikor spanyol kölykök belógtak az épületbe kamerával, bár az annyira már nem ütött.

Az újabb rész, amikor a templomban, esküvő közepén tör ki a járvány meg elég értékelhetetlen lett.

2013. jún. 26. 14:39
 5/5 KVAZAR ***** válasza:

A REC nagyon ötletes, kevés hibával rendelkező film, a Karantén sem rossz, bár néhány dolgot negatív irányba változtattak, viszont elképesztően pofátlan, hogy kevesebb, mint egy évvel az eredeti után leforgatták ugyanazt a filmet, csak már nyugaton ismertebb, B-s és C-s színészekkel. Még a helyszín is Spanyolország maradt, bár ez teljesen indokolatlan.

A REC 2 szerintem még mindig jó hangulatú, ötletes, de jelentősen rosszabb az elsőnél, néhol erőltetett, továbbá a magyarázat, amit igyekeztek adni a jelenségekre, rettentő idióta, fölösleges, irritáló.

Mikor kiderült, hogy a folytatás nem nyűgözte le a rajongókat és negatív visszhangot vert, hirtelen teljesen megváltoztatták a Karantén 2 forgatókönyvét, így már a kézi-kamera nyújtotta báját is elveszítette, és egy rettentően pocsék film született.


A REC 3-ról nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam, a 4 pedig még ki sem jött. (Bár sejtem, hogy a 3 nem véletlenül kapott rossz visszajelzéseket.)

2013. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!