Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Amikor a Birodalom...

Star Wars: Amikor a Birodalom Visszavágban Vader levágja Luke kezét, majd Luke leugrik a mélybe, Vader miért nem húzza egyszerűen vissza az Erő segítségével?

Figyelt kérdés
Oké, hogy hirtelen történt, de mélyebbről is visszahúzhatná simán. Joda mester több tonnás hajókat emel ki a mocsárból, arról nem is beszélve, hogy a kibővített univerzumban, pl a játokokban)miket művelnek az erővel (bár sokszor túlzásnak érzem már én is), szóval ennyi az egyik legerősebb sithnek igazán nem okozhat problémát.
2013. jún. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted erre ki fog tudni válaszolni? :D

Vagy milyen választ vársz?

Vszínűleg a rendező tudná megmondani,miért így alakult a jelenet...

2013. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Erre szerintem a rendező sem tudná a választ.

Ahogy pl.:arra sem hogy Sidioust hogy lehetett ilyen könnyen megölni.

Vagy hogy miért úgy ábrázolja Lucas az erőt mint egy mindent irányító valami,míg minden szereplő csak marionett bábú.

Az pedig hogy Vader az egyik legerősebb Sith volna erős túlzás.Közel sem számít erősnek.

2013. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Luke leugrik a mélybe, Vader miért nem húzza egyszerűen vissza az Erő segítségével?"


Szerintem azért mert Vader-ben még mindig a sötét oldal dominált és Luke-ban csak egy lehetséges szövetségest és tanítványt látott (inkább mint a fiát) aki viszont nemet mondott így már nem volt Vader hasznára.


"Erre szerintem a rendező sem tudná a választ.

Ahogy pl.:arra sem hogy Sidioust hogy lehetett ilyen könnyen megölni."


Úgy hogy Vader már vagy 30 éve az ő tanítványa volt és Sidious elkövette azt a hibát hogy bízott benne (pedig annak idején maga Sidious is végzett a saját mesterével...). Ezért tudta Vader váratlanul ledobni őt a mélybe.

Meg aztán a Sith-ek bosszújában Windu-nak is majdnem sikerül végeznie Sidious-sal, csak az időközben sötét oldalra került Anakin közbelép és megöli a Jedi mestert.

2013. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VISOR ***** válasza:
Szerintem azért,mer maradt még benne annyi jóság,hogy hagyja elmenekülni a fiát.
2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!