Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatok, filmek...

Hasonló sorozatok, filmek mint a Lost?

Figyelt kérdés
Mármint olyan hangulata van, hogy elhagyatott, felfedezős stb.. Engem az a sorozat nagyon megfogott csak sok lezáratlan dolog maradt rajta.

2013. jún. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

The Walking Dead

Falling Skies

Utopia

2013. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Habár nem láttam végig a Lostot, de az eleje eléggé hasonlít a spanyol Internátus című sorozatra. Ez arról szól, hogy van egy erdő közepén messze mindentől egy bentlakásos iskola, ahonnan nem mehetnek ki a gyerekek. Aztán felfedezik, hogy néha éjszaka egy fénynyaláb gyúlik ki az erdőben, de nem tudják, honnan jön, mi csinálja. Kétfejű állatokat is találnak, és az egyik főszereplőnek meg van egy kishúga, aki pont úgy néz ki, mint egy régen itt lakott gyerek, amikor még az iskola árvaház volt. Ja és van egy szörny az erdőben, amit nem igyekeznek megmutatni.

A főszereplők meg igyekeznek mindent kinyomozni, és egyre durvább dolgok derülnek ki.

2013. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
The Walking Dead-ot láttam:) imádom. A többit pedig sorra megnézem, köszönöm a tippeket.
2013. jún. 26. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Internátust én is ajánlom, hihetetlenül jó sorozat.
2013. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!