Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok minél több régi,...

Tudnátok minél több régi, fekete-fehér ufo-s horrorfilmeket felsorolni. Lehet színes is, de max 1985-ös legyen?

Figyelt kérdés
(Tulajdonképpen csak egy filmzene miatt kéne) Előre is köszi.
2013. júl. 4. 20:42
 1/3 Joe Makepeace ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,viszont lehet '85 utáni is, azonban csak ezért nem akartam ide írni semmit, viszont beugrutt egy, amit szeretek nagyon és éppen 1985-ös viszont ezt Sci-fi-nek definiálják, bár elmegy Sci-fi-horrornak is simán szerintem, mégpedig az Életerő (Lifeforce) című film! A Halley-üstökös jövetelével kapcsolatos a film, hogy találnak rajta élő szervezeteket...
2013. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 30 éve láthattam, de annál sokkal-sokkal régrbbi volt szerintem 1930-1940 közötti. Arra emlékszem, hogy fekete-fehér volt a film, jöttek a csészealjjak (amely olyan technikával volt megoldva, hogy a mai ember kiröhögné) Fénysugarakat lőttek ki amitől az emberek meghaltak. kb ennyire emlékszem, de ami igazán megragadt bennem az a zenéje volt, mivel annyira félelmetes, hátborzongató, nem e világi volt, hogy rendesen be voltam tojva.
2013. júl. 6. 19:17
 3/3 Joe Makepeace ***** válasza:
Szerintem te a Világok harca című filmre gondolsz ami rádiójáték volt és eredetileg 1898-as keltezésű Orwelltől, de 2005-ben látom csináltak róla filmet, ami egy 1953-as filmnek a fölújítása... (Annak a zenéje viszont híres, bár a filmeket nem láttam eddig végig...)
2013. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!