Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb: Dirty dancing...

Melyik a jobb: Dirty dancing 1 vagy 2?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tettszett, a 2-estől nem vártam, sokat, de kifejezetten meglepett, nagyon jó volt. Mindkettő kiváló a maga módján, két különböző történet, két korszakban. Úgyhogy én mindkettőt ajánlom, csak jót tudok mondani róluk, de ha mégis választani kéne valószínűleg az 1-est mondanám :)
2013. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 1.
2013. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is mind a kettő nagyon jó! Viszont nekem a 2. hangulata nagyon nagyon tettszett! Annyira eltalálták az a Kubai stílust hogy tényleg hihetetlenül jóra sikeredett! Egyedül a végén szomorkodtam. Egyszóval nekem inkább a 2!!!
2014. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
már eleve azért nem szeretem a 2 -t , mert másolja ( nyilván nem egészben ) az 1-et. tehát nem egy eredeti vadiúj sztori. elvész az a hatás - hiszen tudod mi volt az 1ben - már az elején, hogy oké, most még "kigúnyolják" a kiscsajt, de majd... most jön majd egy srác aki táncolni tanítja..., akkor majd lesz otthoni konfliktus.., igen, lesz majd verseny, vagy szereplés, igen...
2018. dec. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!