Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mesélni nekem a Dr....

Tudnátok mesélni nekem a Dr. Csont 8. évadjáról? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
IMÁDOM A DR. CSONTOT! Egyfolytában nézem! De a 8. évadból még csak az első 4 részt sikerült megnéznem, és a 16.-at! Ám a YouTube-on, ha jól tudom, akkor az évad végén Bones megkéri Booth kezét. Aki Palent miatt később, az igen után, nemet mond! Vagy mi... Nem értem! SEGÍTSÉG!!! MEGŐRÜLÖK
2013. júl. 5. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mond nemet Booth az utolsó részben, mert szuperzseni Pelant megfenyegeti, hogy ha összeházasodnak, akkor ártatlanokat fog megölni. Azt is feltételül szabja, hogy Booth még Bones- nak sem mondhatja el, hogy miért utasította vissza valójában. (Egyébként Sweets ezt előre megjósolta, pontosabban azt állapította meg, hogy Pelant nem tűri, hogy ne ő legyen a figyelem középpontjában.) Booth- ék esküvője elterelné róla a figyelmet, ezért akadályozta azt meg.

Ha még emlékszel, a 7. évad végén elhelyez Booth- ék ébresztőórájában valami szerkezetet, így valóban le tudja követni, ami a házukban történik.


Csak megjegyzem, szerintem irreális, amiket Pelant véghezvisz, gyakorlatilag következmények nélkül. (Amerikai vadászrepülő afganisztáni eltérítése; egész nagyváros forgalmának blokkolása, stb. És a jelek szerint ez Bones- ékon kívül a kutyát nem érdekli?!!)


Nekem is a Bones az egyik kedvenc sorozatom, de azért ez már egy kicsit sok. Arról nem is beszélve, hogy mennyire elcseszték az "egymásra találásukat". Amire 6 évadot vártunk, abból gyakorlatilag semmit nem láttunk. Na mindegy, azért kíváncsian várom a 9. évadot, már "forgatókönyvet" is írtam gondolatban, hogy mi lesz benne.

2013. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor most így lett vége a 8.-nak? ( Azt olvastam, hogy a 9. évad közepére kiírják a Palentot) és mikor jön a 9. Évad?
2013. júl. 7. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az a vége, hogy Booth visszamondja az esküvőt. Elég lehangoló volt... Úgy láttam, hogy szeptember 16- án lesz a 9. évad bemutatója. Pelant sorsáról én még semmi infót nem találtam.
2013. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!