Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Klaus és Caroline...

Segitsetek! kérdése:

Szerintetek Klaus és Caroline összejönnek? Remélem ^^

Figyelt kérdés
Vámpírnaplók

2013. júl. 6. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

#10


Hát még az de jó mikor valaki a tévéműsorokkal kapcsolatos kérdés alatt az "én nem tévézek" dolgot megosztó embert oltja...

2013. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Én nem oltottam,csak ha ő megoszthat egy információt,amire nem nagyon irányult a kérdés,akkor én is megoszthatok egyet,,hogy én ezeket a válaszokat,hogy szeretem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2013. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
Remélem, hogy elbassza őket egy repülő.
2013. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

A sok gyökér... Ha nem tetszik valami nem kell kommentelni. Ne olyanra válaszoljatok ami a legkevésbé sem érdekel. -.-

Szerintem össze fognak jönni de még húzzák kicsit a dolgot

2013. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
50%
nem fognak, mivel már kaust kiírták :///
2013. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15. válaszoló: Nem írták ki csak másik sorozatba ment ezek ellenére fog még szerepelni a vámpírnaplókban és a vámpírnaplók szereplői is fognak a The Originalsban. Én azt hallottam ,hogy Caroline is fog a The Originalsban szerepelni.
2013. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
osszejonek a 4.evad valameik reszebe.azt tudom a 4.é utolso reszbe mar egyut lesznek.bocs a hibaert telorol irok.
2013. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 FannaL ***** válasza:
100%

17: Nem fognak összejönni a 4. évad végére, csak úgy megsúgom. Egyébként Julie ezt is húzni fogja, így mire együtt lennének nem lesz annyira izgalmas az, hogy összejöttek. (Ugyan úgy mint a Delena, simán kitaláltam, azt is. És egyáltalán nem lepett meg.)

Az meg, hogy Klaus New Orleansba megy nem azt jelenti, hogy nem akarja még mindig meghódítani Car-t.. sőt Julie még azt is mondta, hogy Klaust a Hayley-es dolog(nem akarok spoilerezni) sem tartja vissza Carolinetól, bár még a vámpírbarbi nem tud a "dolog"-ról.

2013. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:D
2013. dec. 22. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!