Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jónak ígérkezik?

Jónak ígérkezik?

Figyelt kérdés

Csináltam egy blogot és egy fanfictiont írok. A Vámpírnaplókból Caroline és Klaus történetét írom másképp. Most kezdtem, pontosan fél órája, szóval lesz még mit csinálgatni.

Érdekelne, hogy mit gondoltok a történet elejéről, hogy szerintetek ki lehet-e belőle hozni valami hatalmasat?:)


[link]


Minden véleményt és ötletet szívesen várok!:)



2013. máj. 30. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Minősíthetetlenül gagyi... Legalább tisztelnéd meg azzal az olvasódat, hogy nem fél óra múlva rakod fel, hanem amikor átolvastas, újragondoltad... ez különben sem írás, csak egy icipici dialógus sablonos, unalmas kezdéssel.
2013. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
thx:)
2013. máj. 30. 19:10
 3/17 anonim ***** válasza:
kissé össze-vissza
2013. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Ömmm.........ez a téma engem annyira nem érdekel,vagyis az,amit írtál.
2013. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jó az oldal, bár a téma kicsit tucat, de végülis egy fanfictionról van szó. A helyesírásra és a szóismétlésre nagyon figyelj, valamint egy-egy részt szerintem nyugodtan írhatsz hosszabbra is, elég rövidkék.
2013. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Írjad csak!:) De amúgy nem kell felpakolni az internetre, saját magad szórakoztatására is írhatod:) Szerintem amúgy nem fogalmazoln rosszul, és lehet ebből a történetből nagyon jó is:) Viszont hát történhetne picit több is, mert kétszer csak elnyúlt az ágyon, mondjuk megírhatná a házit, vagy nemtom:D
2013. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
*fogalmazol
2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Odafigyelek majd a hibákra:)

2013. máj. 31. 15:56
 9/17 A kérdező kommentje:

Megírtam a harmadik részt. Hosszabb lett, odafigyeltem a hibákra és mindent szépen kifejtettem, aprólékosabban írtam le:)

Ha van időtök elolvasni, ugyanúgy várom a véleményeket róla:)

2013. máj. 31. 16:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

5/9 vagyok.

Na látod, máris jobb! Sok sikert kívánok hozzá! :)

2013. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!