Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nosztalgia! Már órák óta...

Nosztalgia! Már órák óta keresem ezt a mesét, de nem találom. Van valaki aki szintén ismeri/nézte régen?

Figyelt kérdés

jó lenne rájönni melyik is volt ez a mese.


Én most vagyok 17 éves, és ezt a mesét úgy ovis, kisiskolás koromban láthattam a TVben.


Talán minimax,foxkids-en mehetett...vagy valamelyik régi tv adón.


Annyira emlékszek hogy volt egy piros kapszula (félig fehér, félig piros) és az ő kék barátja. A barátja mindig kiszedett egy kis kapszulát a "kapszulaemberből" és életre kapott tőle. Egy fiú testében éltek és arra vigyáztak. Az egyik részben emlékszek hogy egy szúnyog kiszívta őket a testből és egy másik gyerekbe vitte őket. Egy másikban pedig a "szemben kaptak irodát."


Tudom elég agybetegen, abszurdan hangzik ez így, de én régen ezt nagyon szerettem. Talán azért is mert érdekel a biológia.


Aki ismeri írjon légy szíves! :) Vagy ha valami rémlik...


Egyébként az én időmben ezeket néztem és nagy kedvenceim voltak, ma is azok:


Bibi blocksberg, Clifford a nagy piros kutya, A varázslatos iskolabusz, Sharon naplója és még sorolhatnám de nekem ezek voltak a nagy kedvenceim :)



2013. máj. 17. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ozzy és Drix? .. :)
2013. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Nagyon szépen köszönöm! :D


El sem tudod képzelni hogy ez most mekkora öröm nekem! :D


Tesómnak mondtam hogy emlékszek egy ilyen mesére de őneki halvány emlékfoltja sincsen erről én meg itt regéltem neki hogy "De nem már hogy nem emlékszel..." Be akartam neki bizonyítani hogy nem hülyültem meg :D


Most már csak kell találnom egy magyar szinkronos részt nosztalgiának. :)

Emlékeztem rá hogy akkoriban is furcsáltam amúgy a mese címét... :D


Még egyszer nagyon szépen köszönöm! Juhu! :D


(Egyébként te is szeretted, vagy csak megmaradt benned? :D)

2013. máj. 17. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szerettem, ráadásul egykorú vagyok veled. :D
2013. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne már :D

Én meg azt hittem hogy én vagyok a fura mert a családból mindenki "furcsának" tartja ezt a mesét és idegenkedik tőle. :D


Na de örülök hogy "sorstársra" találtam és te legalább meg tudtad jegyezni a mese címét. :) Sokat segítettél! :D

2013. máj. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!