Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twilight-ban ez most hogy van?

Twilight-ban ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Van ez a csávó a Marcus akit kinyírnak az utolsó filmben (tudom hogy igazából nem) és akkor valami olyat mond hogy végre,aztán nekimegy az a két csávó és egyből szétszedik.Nem is védekezik meg semmi?Vagy csak rosszul láttam? Egyébként nem olvastam a könyvet és fiú vagyok szóval lehet ezért nem értem :)

2013. júl. 12. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a filmben csak egy jövőkép amit Alice lát,a könyveben ez nincs leírva.Egyébként ezen én is gondolkoztam lehet hogy örült a halálnak :)
2013. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

ennek van egy története.

Marcusnak régen volt egy társa Didyme, ő volt Aro húga. de azt a csajt kinyírták, ezért Marcus el akart menni a Volturiból. viszont ebben őt megakadályozták, nem mehetett el, és ezért kénytelen volt ottmaradni. de ő sosem szeretett ott lenni, és legszívesebben meghalt volna. és amikor ott volt a kínálkozó lehetőség kinyíratta magát.

de igazából nem hal meg mert az csak egy látomás volt.

ezt így elég nehéz elmagyarázni.

2013. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugye elment a Volturi hogy Cullenéket lemészárolja, de aztán jött Alice a kis jövőbelátó, és ő megmutatta Aro-nak hogy elbukik az egész Volturi ha most támadnak. ezt mind egy látomásban magyarázta el, és a látomásban HALNA meg Marcus is. de nem hal meg igazából.
2013. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mind a 3 válaszban benne volt hogy ez csak egy látomás.Ezt tudom oda is írtam zárójelbe.

Viszont a második válasz volt a leg lényegre törőbb köszi

2013. júl. 13. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen. ;)

egyébként a 2. és a 3. választ én írtam. azért írtam még le másképp is hogy hátha úgy jobban megérted.

2013. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!