Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná valaki írni nekem a...

Le tudná valaki írni nekem a bevésődés szövegét a twilightból?

Figyelt kérdés
Légyszi a filmből ha lehet idézni. Köszi.

2013. jún. 22. 20:20
 1/4 anonim válasza:
A bevésődés valaki iránt az olyan,hogy amikor meglátod minden megváltozik.Mintha hirtelen nem is a gravitáció tartana a földön hanem Ő.És semmi más nem számít.Bármit megtennél,bármi lennél érte!
2013. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A könyv szerint: Minden összeomlott bennem, a félig vámpír, félig ember baba aprócska porcelánarcát nézve. Mintha az összes kötelet, ami az életemhez kötött, hirtelen mozdulattal elvágták volna, mint egy csokor lufi madzagjait. Minden, ami azzá tett, aki voltam – szerelmem az emeleten lévő halott lány iránt, szeretetem apám iránt, hűségem az új falkámhoz, szeretetem a fivéreim, és gyűlöletem az ellenségeim iránt, az otthonom, a nevem, önmagam –, abban a másodpercben mind elszakadt tőlem – nyissz, nyissz, nyissz –, és elszállt.

Én nem szálltam el. Egy új kötél ott tartott.

Nem is egy, hanem egymillió. Nem is kötelek, hanem acélkábelek. Egymillió acélkábel kötött egyetlen dologhoz, az univerzum kellős közepéhez.

Most már láttam, ahogy a világmindenség e körül a pont körül forog. Azelőtt sosem láttam az univerzum szimmetriáját, ami most nyilvánvalóvá vált.

Már nem a gravitáció kötött ahhoz a helyhez, ahol álltam.

A szőke vámpír karjában lévő kislány tartott ott.

Renesmee.

Odafentről új hang hallatszott. Az egyetlen hang, ami képes volt megérinteni ebben a végtelen pillanatban.

Viharos dübörgés, vad dobolás…

Egy átváltozóban lévő szív hangja.

2013. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Boccs most vettem észre hogy a filmből kérted :)
2013. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi és nem baj, ez is jó :)
2013. jún. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!