Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó film a Vasember 3?

Jó film a Vasember 3?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha szereted az ilyen stílusú filmeket/tetszettek az előző részei, akkor ez is tetszeni fog, a 2. résznél szerintem jobbra sikerült.

2013. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a a választ és a linket!

Ja igen, az lemaradt, hogy nagyon nagyon tetszett mind a két része!!!! :)

Csak sokan mondták, hogy nem olyan "vasemberes"...meg, hogy nincs benne annyi harc, mint az eddigiekben és jobban ki van hegyezve az érzelmekre, lelki vívódásokra....ha ez igaz, annak én csak örülni tudok :D

2013. júl. 15. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
nem vagy rajongó mi
2013. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát olyan értelemben nem vagyok rajongó...különben már láttam volna moziba, ahogy megjelenik :D De szeretem :)
2013. júl. 15. 19:41
 5/6 Gőte ***** válasza:
véleményem szerint jó. Bár jóval inkább elrugaszkodott a valóságtól, mint az első két film, mégis életszerű a belecsempészett véletlen.. és kicsit bugyuta poénok miatt... Nagyon is átírta a képregény történetét.. és valószínüleg... Ezért ilyen jó!
2013. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb <3<3<3 Főleg mert RDJ benne van..mondjuk amugy is szeretem...de RDJ?! :) naah....elolvadook tole <3<3
2014. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!