Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vasemer...

Mi a véleményetek a Vasemer 3-ról?

Figyelt kérdés
Van olya, aki 4D-ben nézte? Én ott szeretném, de még sosem voltam, érdekelne, hogy milyen.

2013. máj. 9. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
én ezt a részt láttam elsőre, az 1. és 2-t nem láttam. nekem bejött, sima 3dben láttam
2013. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó, akkor feltétlen nézd meg az előző két részt is! :)

Még írjatok :)

2013. máj. 9. 19:57
 3/7 anonim válasza:

Én láttam IMAX-ben és woaaah nagyon ütős volt XD

Imádtam

Nehogy elmenj 4D-re!! Iszonyú drága (mi az osztállyal voltunk és a 7 perc hosszú 4D-s film 3000(!!!) Ft-ba került) ráadásul nincs benne semmi extra. Nálunk annyi volt az összes plussz effekt, hogy a székünk alúlról ütögette a fenekünk (mintha egy hároméves rugdosná a széked) Elvileg lennie kellett volna valamilyen szagnak is, de nem lehetett érezni

Hidd el, jobb a jó öreg 3D 15L

2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De jó, már nagyon be vagyok sózva, meg akarom nézni!!!!! :D De legjobb esetben is csak jövőhéten lesz rá alkalmam...

Igen, a 4D nagyon drága, lehet, h emiatt nem is tudom majd úgy megnézni, de annyira kíváncsi vagyok rá...

2013. máj. 9. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak én 7 perces filmre tuti nem ültem volna be...

Viszont, hogy a kérdésedre válaszoljak, a filmet mindenképp érdemes megnézni, mert nagyon jó lett. Viszont a 4DX-et is ajánlanám, én is most voltam először ezen a filmen, és nem bántam mege, nekem nagyon bejött. És a szék rázása egyáltalán nem olyan volt, mintha egy kisgyerek rázta volna, néha olyan volt, hogy ha nem kapaszkodok, akkor ki is tudott volna rázni. Emelett még volt benne szél, víz és szag (egyedül a szagokkal nem voltam megelégedve, mert azt még nem tudják belőni) Szóval én mindenképp ajánlom, és ha kukoricát akarsz bevinni rá, akkor ajánlom, hogy edd le a tetejét annyira, hogy legalább két centire van a kukorica a tetejéről, különben elpocsékolod azzal, hogy kiöntöd (amire megvan az esély, nekünk is úgy ajánlották, és láttuk hogy sokan leejtették a kezükből és elpocsékolták :D)

2013. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Synesztro ***** válasza:
Nekem tetszett elejétől szó szerint a végéig. Viszont a vége nem annyira. Illetve hazudok, tetszett, de nem igazán így képzeltem el a végét. Nem lövöm le a poént, de nem értem hogy ez a rész ahogy véget ért, hogy fog csatlakozni a Bosszúállók 2 höz, amit hamarosan a vászonra dobnak.:S De ettől függetlenül 10/8-9 es a film nálam;D
2013. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó ennyi pozitív véleményt hallani!!!!!:) Egyre izgatottabb vagyok! :D Úgy döntöttünk, hogy 4D-ben nézzük meg, kíváncsi vagyok rá, nagyon várom!:)
2013. máj. 11. 01:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!