Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok a Fekete hattyúhoz...

Tudnátok a Fekete hattyúhoz hasonló filmet mondani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valami olyasfélét amiben egy pszichésen beteg ember képzel dolgokat, mint például az Álomháborúban is.

2013. júl. 15. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát, az Álomháború nagyon nem ilyen film, ezek szerint nem értetted meg. .) De ha mindenképp ilyen filmet szeretnél nézni, akkor ajánlom például a Perfect Blue-t, bár emellett azt is, hogy ezeknek a filmeknek a nézésével várj még kb. 20 évet. :)
2013. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
"amiben egy pszichésen beteg ember képzel dolgokat" Sem a fekete hattyú, sem az Álomháború nem erről szól. Ha neked ez jött le belőle még nagyon éretlen vagy az ilyen filmekhez nézz inkább Én pici pónimat! :)
2013. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
73%
"pszichésen beteg ember" Neked még fel kellene nőnöd az ilyen filmekhez!
2013. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
58%
Pszichésen beteg ember? A fekete hattyúban, meg az álomháborúban??? Hány éves vagy? 12?
2013. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Ezeket a filmeket inkább nézd újra akkor, amikor már felnőttél! :)
2013. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elnézést valóban rosszul fejeztem ki magam, és nekem sem ennyi jött le a filmből, de kérlek ne csak azért gyertek, hogy beszólogassatok.
2013. júl. 15. 23:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Sejtet! Na, abban van pszichésen beteg ember, meg belső világ...

[link]


Vagy esetleg A tükörálarcot (Mirrormask):

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=GA1iawlsKLg

2013. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, melyik ide irkáló
2013. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Hopp, véletlenül nyomtam egy entert..


Szóval, kíváncsi lennék melyik itt fröcsögő kis bohóc tudna a Fekete hattyúról egy normális összegzést írni. Hajrá srácok, mutassátok meg, hogy a látszat ellenére mégsem vagytok autisták!

Az álomháború meg úgy ahogy van egy szemét.

2013. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én leírom röviden tömören, hogy nekem mi jött le a filmből: Egy balerináról szól akinek a tánc az élete és akit az édesanyja aki szintén táncos volt mindenben támogatja, hogy sikeres legyen, mert neki nem volt meg a nagy áttörés. Ez a lány megkapja a hattyú szerepét, de benne csak a fehér hattyú tisztasága van meg, a szenvedélyes fekete hattyú nincs. Aztán jön Lily akiben minden megvan ami Ninában nincs. Ezután a film Nina belső vívódásáról szól, ahogy lassan előtör belőle a fekete hattyú. Lehet én értelmezem rosszul és még fiatal vagyok (bár nem 12, mint ahogy azt itt egy hozzászóló írta) azért értelmezem esetleg rosszul de nekem ez jött le, de megnézem pár év múlva is amikor idősebb leszek.
2013. júl. 16. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!