Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereteitek a Dextert?

Szereteitek a Dextert?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nem
2013. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hú én nagyon szeretem, mert nem nagyon találtam hozzá hasonló filmet/sorozatot, szerintem egyedülálló alkotásról van szó. Sajnálom, hogy már az utolsó évadot csinálják.
2013. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én is sajnálom :(

szerintem a végén, elkezdem szép apránként újra előről :)

2013. júl. 16. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be de tényleg nagyon minőségi alkotás.
2013. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyetlen sorozat amit imádok:) Az első 7 évadot már vagy 4x megnéztem, könyvben is olvastam, a 8.-ból még csak az első 3 jött ki azt is megnéztem már párszor.Fantasztikus sorozat:)
2013. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nem hiába többszörös arany földgömb dijjas :D
2013. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 20:11-es hozzászólóval, én is imádom.

Én eredeti hanggal nézem, nekem nagyon tetszik a főszereplő játéka is és a jól összerakott karakterek! Fantasztikus!


Én is meg fogom még nézni az elejétől, bár nem szeretek semmit újranézni, mert zavar, hogy tudom mi lesz... De ez annyira jó, mindig szívesen nézem.


Amúgy ti is kedvelitek (eddig legalábbis) dr. Vogelt (a neuropszichiáter nő)? :D

2013. júl. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20:11-es vagyok, én is kedvelem Vogelt (habár van egy olyan érzésem, hogy meg fog halni).
2013. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, de jelenleg nincs.

Először kicsit úgy tűnt, hogy csak használni akarja Dextert, aminek érthető lett volna, ha Dex idővel véget vet. De aztán több információt kaptunk és láthattuk, hogy alapvetően normális, értelmes nő, és jó okkal kért szívességet Dextől. Tehát szerintem még az is lehetséges, hogy életben marad, mert nem lesz oka Dexternek megölni (remélem más nem öli meg, bár izgalmas lenne :P). De leginkább azért gondolom ezt, mert ugye ez az utolsó évad... Talán nem véletlen, hogy most itt van ez a nő és pont olyan a foglalkozása, ami által segíthet Dexternek megérteni bizonyos dolgokat.

De ez is csak egy elmélet, nem tudom, milyen befejezést terveznek a sorozatnak.

2013. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!