Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kerstin Gier zafírkék című...

Kerstin Gier zafírkék című kötetéből is lesz film? És ha igen akkor kb. mikor?

Figyelt kérdés
Mert a Rubinvörös-ből van film

2013. júl. 17. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia :) az a gáz, hogy én is vártam, hogy lesz, de megnéztem a Rubinvöröst filmen is és nekem (de ez csak az én véleményem) de szerintem nem lesz több film, mert nekem úgy tűnt az első részbe beleraktak olyat is, ami abba nem volt benne. De nem tudom :o
2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet h nem lesz, de nagyon örülnék ha lenne mert nekem nagyon tetszett a könyv is :)) de azért köszi a válaszodat :))
2013. júl. 26. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz még a filmből több rész mert ez elég befejezetlen volt.. és mivel olvastam a könyvet sok mindent nem tettek bele ebbe a részbe mint amit a többibe úgyhogy szerintem még várható a folytatás(de ez csak az én véleményem)
2013. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
Szerintem lesz, mert az elején amikor a suliban transzportál (így kell ezt mondani?!?!?!) akkor látta magát a 18. században csókolózni a Gideonnal, csak gondolom azt már a következő részbe akartaá berakni amikor TÉNYLEG megtörténik, meg mert a St Germany (úgye így írják?!wááááh) meg mondta A Gideon hogy még vissza kell menniük Gwendolynnal egy bálba szintén a Grófhoz. Még sok utalás volt, de ezek a leg nyomósabbak :)
2014. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
Előző vagyok, bocs hogy nem sikerült értelmesen összefoglalni, írjatok ha tényleg érthetetlen. :/
2014. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti lesz,olvastam róla valahol.3-as voltam:)
2014. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát :))) akkor nagy valószínűséggel lesz :)
2014. márc. 5. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
nyáron lesz Németországban a premier, az már más kérdés, hogy le lesz-e szinkronizálva. szerintem nem, mert a Rubinvöröst se csinálták meg (de mindegy, én 100%, hogy megnézem)
2014. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Augusztus 14.-én kezdték el játszani a német mozikban... Most olvastam, hogy a moly.hu oldalon az egyik lány elválalta a feliratot a filmre....azt írta, hogy augusztus végére vagy szeptember elejére kész lesz a filmhez a magyar felirat...
2014. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én nagyon szívesen elvállalnám, mivel még nem találtam meg magyar felirattal. de sajnos a német online filmes oldalakhoz regisztráció kell. szóval ha valaki el tudná küldeni a linket, vagy a videót, ahol meg tudom nézni az filmet eredeti szinkronnal, esetleg német felirattal, akkor kb 2-3 hét alatt kész lennék :)
2015. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!