Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Skins 7. évadjában már nem...

A Skins 7. évadjában már nem is láthatjuk Sid-et? Mi lett vele? Feladta a keresést? 8. évad már nem is lesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még alig van pár rész a 7.évadból, majd kiderül minden:)
2013. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lesz 8. évad. És szerintem nem lesz benne Sid. A Fire-ben se volt szó se Freddie-ről se Cook-ról se Tony-ról. Szerintem ezzel akarják azt demonstrálni,h mennyire megváltoztak és,h nem ragadtak le a "régi körökben"
2013. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elvileg a Fire (1.-2.) részben Effytől, aztán majd cassie és cooktől búcsuzunk el. Talán a Cassies résznél előkerül :)
2013. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont olyan karaktereket hoztak vissza, amelyekre nem biztos h kíváncsi az ember. Freddie-t nehéz lenne visszahozni. Meg érdekes hogy az 5-6. Évadból senkit nem hoznak vissza.. Még le lehetne húzni pár évadot így akár.
2013. júl. 21. 23:54
 5/11 anonim ***** válasza:
pedig én pont azt olvastam , hogy a rajongok kívánságait akarták teljesítnei, a népszerűeket hozták vissza
2013. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz benne. Pont azon gondolkodtam, hogy a 2. évadzáró részben egy kávézó előtt megy el Sid. Vajon Cassie azóta is abban a kávézóban dolgozott? Nekem a Pure részek nagyon nem tetszettek, alapból sem szerettem valamiért Cassiet. Mondjuk egy "Wow" vagy "Lovely"-t hiányoltam tőle. Effy-s részeket egész jónak mondanám, viszont az, hogy Naomi-t kinyiffantották, kicsit felbosszantott. Őt nagyon szerettem. Cook első részét már kétszer is megnéztem, nagyon tetszett. Főleg Charlie-t alakító színésznő. :)
2013. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokat agyaltam rajta, de szerintem Sid is megért volna +1 részt szerintem, mert az ő történetükre is kíváncsiak lehetnek az emberek. Nem hiszem el, hogy nem tartják a többiekkel a kapcsolatot.. Cassie lelépett, oké, de szerintem ez így hülyén van megcsinálva. Nekem csalódás a 7. évad, és nem is vártam azt a Skins érzést, mint az 1-4. évadnál, de legalább reméltem, hogy legalább csak 1 kicsit mutatnák, hogy mi van vele/a többiekkel. Még 1 évadot simán le lehetne húzni így, szerintem ez lenne a korrekt, mert, ha elkezdenek valamit, akkor fejezzék is be.. és Sid karaktere nem lett lezárva. Cook-ot én is vártam, de le van töltve, és arra vár, hogy megnézzem, pedig hallottam, hogy az ő története jóra sikeredett.
2013. aug. 1. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:
A pure-ban ha nagyon figyeltek halhatjátok hogy cassie elmondja a szobatársának(vagy kinek),hogy 2 évig együtt utazgatott vk-vel,akivel összetalálkozott new york-ban,ezzel sidre célzott...de aztán vége lett,megunták vagy nemtom...
2013. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én úgy értelmeztem a felirat alapján, hogy Sid soha nem találta meg Cassie-t. Mindegy, bele lehet törődni, bár akkor inkább ne láttam volna ezt a 7. évadot.

De legalább Cook részeit nagyon jól megcsinálták.. :D

Cook-ról 1 külön sorozatot lehetne csinálni, ha megragadnák a lehetőséget..

2013. aug. 27. 23:28
 10/11 anonim válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én Tonyra vagy Maxxie-re is nagyon kíváncsi lettem volna. És nem ér, hogy nem lesz 8. évad, mert pl. Effy története kicsit befejezetlen maradt.

De ez az én véleményem..

2014. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!