Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresek egy filmet.Az volt benne,hogy van egy ház,körülötte egy nagy fehér mágikus kör.A nagymama aki ott élt benne,valami otthonba került,mert bolondnak tartották,az ablakába sót szórt hogy megvédje magát a mit tudom én kiktől,stb.Csakhogy tényleg egy mágikus helyen van az egész ház.A nagymama apja írt egy könyvet,az őket körülvevő mágikus lényekről.Csakhogy valami fehér pamacsok veszélyesnek tartották,és elrabolták.A család,asszeme gy anyából,egy ikerfiú párból és talán még valakikből állt.Az egyik ikerfiú hamar észreveszi,hogy nincs rendben valami,valami mozog a falakban,és a seprűvel próbálja a falat betörni,hogy elkapja,persze nem kapta el és a falat is jól szétverte.Talál ugyanakkor a falban valami kis felvonót,és a padlásra jut.Ott van a könyv talán,meg annak valami őre,de övé lesz a könyv.Az erdőben meg az ikertestvérét elkapja valami főgonosz,akinek kell a könyv,meg is szerzi pár lapját,köztük a mágikus kör eltávolításáról szóló részt,ami távol tartotta őket a háztól.Na nagymamáról ekkorra kiderül,hogy nem bolond,az otthonban is egyébként a tündérekkel beszél,kis pici fajták.Valahogy a gyerekek megtalálják az öregasszony apját,tök fiatal emberként.Ott megtudja,hogy a lánya már öreg a felesége meg nem is él.Neki az ottléte csak pár percnek tűnt,mert azok a pamacsok képesek eltompítani az időérzéket.Invázióra készülnek a lények a mágikus kör feloldásával,közrejátszik a körön kívüli fészer,asszem ott mnekeülnek el.A végén meg a pamacsok,az öregasszonyt visszavűltoztatják azzá a fiatal kislánnyá,akiként elvesztette az apját,és talán elviszik őket valahová.


Mi a film címe? :D Nem túl régi film,olyan 3-4 éve láttam.Szerintem a 2000-es évek után kellett készüpnie,de ez csak egy esetleges támpont.



#filmcím-nagymama-mágikus-kör-varázs-tündér-iker-fiúk-ház-könyv
2013. júl. 20. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jól emlékszem, de nem a "A Spiderwick krónikák"?
2013. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,köszi,ment a lájk :)
2013. júl. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!