Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Joseph Morgant, (Klaust)...

Joseph Morgant, (Klaust) kiírják a Vámpírnaplók című sorozatból?

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudtok hivatalos, (akár amerikai) oldalt átlinkelni ezzel kapcsolatban azt megköszönném.:)

2013. júl. 21. 14:04
 1/2 FannaL ***** válasza:
Csak Julie Plec nyilatkozott, ezt is olvastam, de most meg nem mondom, hogy hol. Szóval az lesz, hogy nem írják ki a The Originals miatt, sem Rebekaht, sem Klaust, sem Elijaht. Mivel láthatjuk majd őket, a TVD-be is, persze nem olyan gyakran mint szoktuk. És talán a TVDseket is láthatjuk majd New Orleansban.( És még azt is megemlítették, hogy Hayley miatt nem fog felhagyni Klaus Caroline elcsábításával. "Hayley ott lesz, de semmi esetre sem fogja betölteni Klaus szerelmi szálában a Hamupipőke szerepet." válaszolta a sorozat executive producere Julie Plec. Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni.)
2013. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ja én is valahogy így tudtam csak nem voltam benne biztos, mivel szinte mindenhol más van:) És örülök, hogy Klausnak más hercegnőt szánt a sors (Hamupipőke eleve szöszi );) Klaroline <3
2013. júl. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!