Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most komolyan két percen...

Most komolyan két percen múlót az egész Naruto?

Figyelt kérdés
Sory a helyes írásért na szóval ha Kakashi Kétperc múlva Próbálja megölni Rint akkor Obito oda ér és segít neki talán vissza és tér a faluba de nem hiszem hogy engedné neki zetsu teste na de mind 1 boldogabb lene és nem akarna új világot teremteni akkor kakashiék vissza térnének szólnának a negyediknek ha viszajöne megmondaná hol talája madarát ha nem kereső csoport indulna érte így nem támadja meg a 4 eddig Hokagét és naruto szülei élnének igy nem hibáztatnák az Uchia klánt a kilencfarkú mait így valószínű Ithaci se Gyilkolna le mindenkiit és akkor sasuke is boldog lene és nem szökött volna el és ne is beszéljük Nagatorol meg yahikorol mert yahiko nem halt volna meg és Nagato nem alapitota volna meg az Akatsukit és rengeteg ember élne de még igy is sok halál lene a sorozatba de az a két perc :( na csak ezt igy felvetetem tudom hogy ez csak egy sorozat és lenie kell Bene csavaroknak

2013. júl. 22. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes gondolatmenet, de valamiből történetet kellett csinálni, Rin eddig is csak egy régmúltban meghalt kari volt. Egy kari akit kénye kedve szerint ölthetett meg hogy abból akármilyen storyt faragjon. Ezt viszont én nem nevezném csavarnak, inkább failnak. Ugyanúgy ahogyan a Neji-s és a Sasuke-s esetet is.
2013. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!