Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lessz még része az alkonyatnak...

Lessz még része az alkonyatnak a hajnalhasadás 2. része után?

Figyelt kérdés
?

2013. júl. 25. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A könyv alapján már nem LESZ(!!!)
2013. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Francba pedig kinyírhatták volna a volturit!!
2013. júl. 26. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvastad-e könyvbe? Ha nem, olvasd el, mert akkor szerintem jobban fog tetszeni.
2013. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvileg az Alkonyatnak lett vona még egy része a Mhinding Sun, de Stepheni Meyer ( aki írta) , abba hagyta a könyvet a felénél 2008- ban mert valaki kirakta a netre a félkész művet.. Egy nyilvános videóba elnézést kért a rajongóitól és aztán saját maga rakta ki a félkész könyvet a blogjára..Most jelenleg új filmeket ír és a fiaival tölti az időt. Bár most úgy tűnik neki is hiánya van ... Úgy hogy valószínüleg 2014- ben készuül el a film.. Vagy a félkész könyvből vagy a teljes filmből. Akár hiszed akár nem, még egy könyvbe is beleírt a hölgy ( A light nightba) de ez a könyv nem kerül nyilvánosságra , amíg az Edward szemszögéből készült éjféli nap ( mindhing sun ) meg nem jeleni , amire viszont nagyon kicsi az esély! Alkonyat fan vagyok, erről sokat tudok, én is várom nagyon :(
2014. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!