Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nagyon durva...

Szerintetek nagyon durva lenne, ha halloweenkor Freddy Kruegernek öltönék lány létemre?

Figyelt kérdés

egyszerűen imádom a csávót! :D És persze a haveroknak is tök sokat beszélek róla...szerintetek nagyon fanatikus dolog lenne beöltözni neki? :D

13/L



2013. júl. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha Amerikában laksz, akkor csináld nyugodtan, nem nagy cucc.


Itthon csak hülyének néznek, mert nem ünneplünk Halloween-t.

2013. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de én szoktam tartani Halloween bulit. És minden tinédzser,akit ismerek,szokott tartani,és ünneplik...

lehet,hogy nálatok nem,de a mi környékünkön tartják

2013. júl. 29. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki, öltözz nyugodtan annak, ha annak akarsz. Azt meg magasról s***d le, akinek nem tetszik a jelmez ötleted.
2013. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az ország minden feléről vannak ismerőseim, de sehol sem ünneplik. De ha Te ünnepled a barátaiddal, akkor öltözz be, nem is értem, hogy mi itt a kérdés... Megerősítelek, hogy nagyon durva lenne, csak váltónadrágban mernék ott lenni a bulidon. :) Sok szerencsét a jelmez elkészítéséhez. :)
2013. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD nyugi,azért annyira nem tervezem durvára a jelmezt! XD nem fér rá a bulimeghívóra,hogy "Váltónadrág kötelező!" XD na,tök nagy szerencsém van,mert van még régről egy világoskék kontaktlencsém. (mert amúgy sötétbarna szemem van) hát,pulcsim az csak piros-narancs csíkos van,mert sajna eddig egyik turiban sem találtam piros-zöld-et... kalapom van,a kesztyűt meg megoldom majd valahogy...csizma is van,gatya is van (szerintem a szakadt gatya jó erre a célra)...a hajamba (barna) meg majd teszek vörös melírt/melírokat... eddig egész jó,az arcommal valószínüleg nem csinálok sok mindent...
2013. júl. 31. 01:25
 6/7 anonim ***** válasza:

hajrááá:) én is majdnem az lettem...aztán mivel pont halloweenkor születtem és zenélek a szülinapomon (dj) is, ezért egy egyszerűbb jelmezt találtam ki (a kalap és a kesztyű zavarna a zenélésben:S)..ezért csontváz leszek :)

ja és én is lány vagyok! :)

2013. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm (13/L) is annak öltözött be idén, neki piros-fekete pulcsija volt, vmilyen kalapja, farmer, rendelt kesztyűt a vateráról és kifestette az arcát vörösesre, hasonlóan, mint Freddy. Zseniális volt :)
2014. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!