Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Banshee című sorozatot...

A Banshee című sorozatot magyar vagy angol nyelven érdemesebb megnézni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én angol nyelven néztem, magyar felirattal.

Ha a sorozat által képviselt szellemi színvonallal nem is, a felirat minőségével meg voltam elégedve.

Általánosságban igaz, hogy nem érdemes magyar szinkronnal filmet nézni. Jelentősen rontják az élményt a sz*r szinkronszínészek, illetve maga a sz*r fordítás. Sok filmet / sorozatot volt alkalmam megnézni felirattal és szinkronnal is. Azok a sorozatok, amiket feliratosan láttam, szinkronnal egyszerűen élvezhetetlenek voltak!

Én mindenképpen eredeti hanggal javasolnám.

2013. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden kötekedés látszatát is elkerülve, az első válaszolónak a figyelmébe ajánlanám, hogy például a Maffiózók (The Sopranos) című sorozat szinkronja egyszerűen zseniális. A humornak azt a finom nyelvi fordulatait ami ott található csak a magyar nyelv képes olyan élvezhetővé tenni.
2013. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!


Kedves második, esetleg a Banshee-ről is tudsz nyilatkozni?

2013. júl. 29. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már megszólítottál, sajnos ez a sorozat nem az én ízlésem, mellesleg csak magyar nyelven férnék hozzá.
2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, elkezdted már Banshee-t?

Én is a feliratos verziót javaslom amúgy, de én elfogult vagyok, minden sorozatot csakis felirattal nézek. Nyelvgyakorlás miatt is, meg én egyszerűen csak így jobban élvezem.

Amúgy a sorozat zseniális volt, pont tegnap fejeztem be, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz, ajánlom nagyon!!!

2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem olyan rossz a Banshee, én szinkronnal néztem... Lehet jobb a feliratos, de ilyen átlagos és semmitmondó sorozatokat/filmeket jó szinkronosan nézni... Ha erősebb nyelvtudásod van, akkor az angol (max angol felirat pluszban ) a legélvezhetőbb.
2013. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a banshee minden csak nem átlagos és semmitmondó.

2013 legjobb sorozata volt.

2014. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vityaboy76 válasza:
És azt tudja valaki, hogy a szinkronos változatnál (HBO) vágtak e ki jeleneteket? Egy kollégám szerint igen, ezért várnék megerősítést, hogy milyen nyelven nézzem.
2015. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!