Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb film amit...

Diauss kérdése:

Melyik a legjobb film amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 16:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

Memento, Szemtől szemben, Harcosok klubja

Könnyedebb műfajból: És megint dühbe jövünk, Macska/jaj

2013. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
26%

Forrest Gump

Terminátot 2.

Elit alakulat

2013. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%

nincs olyan hogy "legjobb".... inkább úgy mondanám "kedvenc"

ami nekem a harcosok klubja

2013. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan? 0%, mert leírtam a 3, szerintem legjobb filmet? Gratulálok, hivatalosan is magyarok vagytok. Eddig azt hittem, csak politika és vallás kategóriában van ennyi gyökér...

Akkor módosítok:

1. Házinyuszi

2. Harry Potter és a bölcsek köve

3. SOS szerelem.

2013. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%
És még a javításom is le lett pontozva! Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere :D
2013. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
35%

Miért törlöd a hozzászólást? Elég siralmas, hogy a legjobb filmnek amit valaha láttál kérdésre Batmanek, Gettomilliomosok és Fűrészek a válaszok, és még sorolhatnám.


De, hogy örülj: Száll a kakukk fészkére, Oldboy, Harcosok klubja, Mechanikus narancs, In Bruges.

De persze még rengeteg filmet lehetne írni, nincs olyan, hogy a legjobb film, maximum legjobb egy adott témában, esetleg kedvenc film.


Amúgy kedves kérdező, te is leírhatnád, hogy melyik a kedvenc Batman vagy Harry Potter filmed.

2013. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
24%

Mi van??

Én a Keresztapát írtam, a Szemtől szembent meg a Gettómilliomost.

Az utolsó hozzászólásom pont, hogy ironikus akart lenni...

Különben elég idióta az olyan ember, aki lenéz másokat azért, mert az övétől eltérő az ízlésvilággal rendelkeznek.

Szerintem például az Erőszakik egyáltalán nem nagy számomra nem is jelent semmit. De nem foglak lepontozni azért, mert neked a legjobbak közé tartozik.

2013. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A gettómilliomossal egyébként mi is a probléma?
2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
38%

A remény rabjai

Ponyvaregény

Egy csoda teremtése

A rettenthetetlen

Gladiátor

A leggyorsabb Indian

Nem tudtam csak 1-et írni, ezek így együtt a legjobbak amiket eddig láttam.

2013. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Tisztában vagyok vele, hogy az utolsó hozzászólásod ironikus volt, nem is neked írtam, hanem a kérdezőnek, mert törölte az előző válaszomat.

Nem én pontoztalak le, nem is szokásom pontozni, mert egyáltalán nem érdekel, hogy ki hány ponton áll ezen az oldalon. Semmit nem jelent.

Nem fogok senkit győzködni arról, hogy miért nagy film az In Bruges, viszont...

A Gettómilliomos egy igazán használhatatlan film. Gusztustalanul giccses, unalmas, hazug és mérhetetlenül ostoba. A főszereplő kölyök, valószínűleg az év legpocsékabb alakítását produkálta. A tempója iszonyat lassú és vontatott. Kettő jó pontja van a filmnek, az egyik az a néhány életkép Indiáról, a másik pedig a zene.

Így nehezen, de eléri a 3/10-et. Danny Boyle-tól többet vártunk volna.

Ha a film megnézése után nem érzi azt valaki, hogy ez hihetetlenül bárgyú és gagyi volt, akkor ott problémák vannak. Az egyetlen amiért ez a szemét ismert lett, az az, hogy a "nagyrabecsült" oscar bizottság megint tanúbizonyságot tett a makulátlan ízléséről.

2013. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!