Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tudtok a BBC Sherlock 3....

Kivancsi97 kérdése:

Mit tudtok a BBC Sherlock 3. évadáról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akármire képekre videókra infókra. Elég nehéz magyar nyelvű oldalakat találni. Ha valaki tudna kitenni valamit vagy csak ellátni infókkal azt nagyon megköszönném!!

2013. aug. 1. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ird be a youtubeba h sherlock bbc season 3 filming(nem tul sokat lehetbelőle megtudni)

állítólag október/novemberben jön

nem igazán nézek ilyen fan oldalakat,de mintha valahol azt olvastam volna h attól félnek Mrs. H meghal mire SH visszatér

ennyit tudok, de ha valamit még találok írok

2013. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok

most találtam meg a 3.évad promoját (angolul de nem beszélnek benne) https://www.youtube.com/watch?v=llGXWICGsD4

2013. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fúú nagyon köszi :)
2013. aug. 4. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy viccesebb évad lesz, egyikük megfog házasodni, Sherlock és John 2 (!!!) év után találkoznak újra...
2013. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!