Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyszer filmekben akarnék...

Egyszer filmekben akarnék szerepelni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Főiskola választás előtt állok. Ha szakmámban maradok, akkor villamosmérnökként mennék tovább. De minden vágyam az, hogy filmekben szerepeljek. Ezért gondolkoztam a színészeten is.


Igazából leginkább akciófilmekben. Ezért már régóta thai boxolok is. Nem sokára versenyezni is fogok. Megpróbálnék igazi harcosként szerepelni egyben. Rájöttem, hogy az élet egy nagy játék és nem azon akarok lenni, hogy csak az állandó fizetni valón járjon az eszem. Vagy hogy mennyi pénzem is van. Persze fontos ez is azért hogy megéljek valamilyen szinten. De sokkal inkább akarnám leélni az életem, hogy filmekben szerepeljek. Egyben ezzel a sporttal is kezdeni valamit.


Láttam sokan írták a protekciót. A családban van egy híres színésznő, nevet nem akarok írni. Talán ő is tudna segíteni az előre jutásomban. De jobb szeretném magam.


Mit ajánlanátok, hogyan csináljam?



2013. aug. 6. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha az ackiójelenetek miatt akarsz színészkedni, akkor én azt ajánlom, inkább kaszkadőrnek menj. A színészeknek kb semmi köze az ilyesmihez. Még aki nem kér kaszkadőrt, az sem verekedhet színészként, max eljátszhatja.

És ha színésznek mész, akkor egyébként sem úgy van, hogy te döntöd el, miben játszol. Kivéve ha A listás Hollywoodi színész vagy..

2013. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Magyarországon nem mész semmire a filmszínészettel... Sajnos a mostani filmjeink nagyon nagy része egy rakás szar. És nem igazán látok rá rációt, hogy ez megváltozzon.


Az élet egyáltalán nem egy nagy játék, nem jöttél rá semmire. A színészeknek sincs jó élete. Majd az iskola után rájössz, hogy az élet keserű.


Az ilyen értelmetlen akciófilmeket Amerikában csinálják, szóval hát azért remélem sejted, hogy nem leszel hollywood-i színész, hacsak nem vagy zsidó és nem rendelkezel a megfelelő ismeretséggel, amit már most kétlek.

2013. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zsidó de pl Jean Claude Van Damme-nak se volt filmbéli ismerettsége. Még is színész lett. Szerintem ha a sporttal sikerülne nagyon komolyan előrelépnem sikerülne ez a dolog.
2013. aug. 7. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem jelent semmit. Lehetsz sikeres sportoló, de annak semmi köze a színészi tehetséghez.

Ha esetleg világbajnok thai bokszoló vagy, az attól még nem érdekel senkit a filmes iparban...

2013. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az oké, de aztán ha valaki ekkore hírnévre tesz szert, megpróbálhat olyan utakat keresni ami ebben segítené előre az embert.
2013. aug. 7. 16:13
 6/11 anonim válasza:
55%

Az egész ott kezdődik, hogy egy színész (kezdőként pláne nem) nem maga dönti el, hogy milyen szerepet, mikor, hol és kivel játszik el. Mivel itthon az akciófilm fogalma a Kontrollnál máris kimerül, ezért a te családodból származó híres színésznő nem nagyon fog tudni neked segíteni igazi akciófilmekben szerepelni.


Sejtem, hogy mivel akcióhős figurákat szeretnél játszani, srác vagy. Itthon biztosan nem valósul meg az álmod, külföldön meg pláne nem. Sajnálom, hogy a lehetetlenről álmodozol, és, hogy Jean Claude Van Damme-hoz mered a te esetedet viszonyítani. Ő ugyanis még egy piszkosul másik világban futott be...


(Mielőtt felhoznád, Osvárt Andrea csak annak köszönhetően jutott el egy olcsó amerikai filmig, hogy nő, és bárkivel le tud feküdni 1-1 filmszerepért.)

2013. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pl Amerikába miért ne valósulhatna meg? Ott minden összejöhet. Meg mi az hogy külföldön pláne nem? Miért ne? Honnan veszed, hogy nem jöhetne össze? Sztem ha mindenki ennyire negatívan állna hozzá a dolgokhoz, akkor senkinek semmi se jönne össze. Na mind1 köszi a válaszokat!
2013. aug. 9. 15:22
 8/11 anonim válasza:
55%

,,pl Amerikába miért ne valósulhatna meg? Ott minden összejöhet. Meg mi az hogy külföldön pláne nem? Miért ne? Honnan veszed, hogy nem jöhetne össze? Sztem ha mindenki ennyire negatívan állna hozzá a dolgokhoz, akkor senkinek semmi se jönne össze. Na mind1 köszi a válaszokat!"


Képzeld el, hogy Magyarország képviselné a filmgyártás fő vonalát az egész világon, mondjuk Szegeden. A világon minden ember, aki a szakmában híres szeretne lenni, Szegeden próbálkozna: magyarok, románok, szlovákok, németek, franciák, mindenki! Na most képzeld el, több ezer ember szeretne itthon befutni. Közülük mennyien tudnának érvényesülni az igazi magyar filmgyártásban? Nyilván kevesen, de közülük is csak a magyarok, mert ők beszélnek tisztán, akcentus nélkül magyarul. Hollywood esetében ugyanez van: egy amerikai angolt beszélőnek is nagyon nehéz befutnia, de az esélyei jobbak, mint egy idegen akcentussal beszélő külföldinek! De inkább olvasd el majd neten a Hollywoodban próbálkozó magyarok eseteit: Dobó Kata, Knausz Tamara, Gáti Kati, Fenyő Iván, Kamarás Iván, Labancz Lilla és Osvárt Andrea is mind belebuktak ebbe az egészbe. Igen, utóbbinak is megbukott a filmje kint! Szóval Hollywood kilőve!


Más külföldi országban? Hujber Ferencnek sem jött össze, Aradi Balázsnak sem valószínű, hogy összefog, Osvárt Andrea pedig - mint mondtam - karrierje kezdetén bárkivel le tudott feküdni 1-1 szerepért, ezért futhatott csak be. Ez is kilőve!


Itthon pedig lehetetlen színészetből megélni! Na nem mintha már itthon is lenne esélyed... De hajrá!

2013. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de így látatlanba honnan veszed, hogy nekem milyen esélyeim lennének? Nem is ismersz. Köszi a választ, de én nem másból indulok ki, hanem magamból. Attól, hogy nekik nem sikerült nekem sikerülhet.
2013. aug. 10. 21:39
 10/11 A kérdező kommentje:

A szerencséjét mindenkinek magának kell megcsinálni, nem azt, hogy mást nézek neki nem sikerült és meg se próbálom...


Bármi dolgot nézek, mindenbe így van.

2013. aug. 10. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!