Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Filmekben szeretnék szerepelni...

Filmekben szeretnék szerepelni. Hol keresgéljek meghallgatások után?

Figyelt kérdés

Állítólag tehetséges vagyok a színészkedésben,már 9 éves koromban elhatároztam hogy színésznő leszek. Nagyon szeretnék filmekben szerepelni..nem is a pénz miatt (sőt egyáltalán nem) hanem mert nagyon élvezném az egészet. Talán reklámokban is szerepelnék,de az álmom az hogy egyszer egy 'nagyobb' filmben is játszak.

Lehet kicsit giccsesen hangzik vagy bugyutának tűnhetek de nekem komolyan ez az álmom és nem félek kergetni az álmaim.

Tudom hogy általában a színpadi színészkedéssel szokták kezdeni a színészek de engem megmondom őszintén a filmes szereplések érdekelnek.

15 éves vagyok (talán fiatalnak tűnök ehhez de a filmekbe kellenek fiatalabb szereplők is.)

Az lenne a kérdésem hogy hol kutakodjak ilyen meghallgatások után,vagy hogy működik ez a filmes dolog? Mert nem sok infom van erről az egészről..

Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm! :)



2013. júl. 23. 22:26
 1/2 anonim válasza:
Álmodozz csak a lehetetlenről, majd úgyis rájössz, hogy ez a világ már nem rólad meg az álmaidról szól.
2013. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
mért ne álmodozhatna? nem kell ennyire pesszimistának lenni.. lehet neked nem sikerült, oké, vagy nincs is álmod az még rosszabb vagy nem mered elkezdeni esetleg nemtudod.. ha ő tudja mért ne tehetné? nemértem mért kell rögtön leszolni másnak is bejött már ez a dolog.lehet hogy neki sikerül és beteljesedik.. nekem is van álmom és én is remélem hogy sikerülni fog.. kérdező ha megtudtál valamit erről a dologrol kérlek megirnád nekem? engem is érdekelne:))
2013. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!