Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit kell csinálni az ilyen...

Mit kell csinálni az ilyen fajta filmmel?

Figyelt kérdés
Remélem valaki ért hozzá, mert nekem fogalmam sincs mit kell ezzel csinálni, 3D-s filmet szedtem le de amikor megnyitom a kép 2-szer van egymás mellett. Mit kell csinálni, hogy 3D-s legyen? Ha valaki tudja és megírja azt nagyon megköszönöm! :)

2013. aug. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rosz olyan formátumba vagy milyen bigyuszba töltötted le és lehet hogy az csak olyan... az azért is +dés mert kancsalítanod kell és akkor lesz 3D-és, De amúgy a 3D-és filmek az ilyen 21 gigásak (ha megvan az 1óra)
2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz olyan tv kell, nekünk van a távkapcson egy 3D gomb, azt megnyomva lehet váltani és megadhatod,hogy vízszintesen vagy függőlegesen tolja össze a képet. Így szemüveg nélkül olyan mint egy rossz minőségű film, viszont szemüveggel állati.
2013. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Kár :(( Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!