Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Ez egy francia film. Egy zenei producernő (vagy menedzser) és munkatársa, vagy éppen riválisa kimennek egy énekeshez, aki már nagyon régóta nem énekelt, mert pánikbeteg, ezért nem mer emberek elé állni. A nő beleszeret, de a nőbe meg szerelmes a munkatársa. Túl sok minden nem történik a filmben, csak kibontakoznak az érzelmek. A film végére az énekes képes fellépni, és a nő összejön a munkatársával, szóval mindenki boldog. Kb. 5-6 éve láttam ezt a filmet az HBO-n, de minden alkalommal amikor láttam lemaradtam az elejéről, ezért nem tudtam a címét már akkor se. Úgy emlékszek, h a nőt Pascal-nak hívták, de mivel sehogy se sikerült megtalálnom a filmet, de lehet én emlékszem rosszul. A válaszokat előre is köszönöm, nagyon tetszett ez a film, remélem, hogy meglesz a címe.

#film #francia #pánikbetegség #énekes #ráveszik #énekeljen
2013. aug. 8. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt rákereshetsz a Pascal nevű karakterekre:

[link]

2013. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát úgy fest, hogy én emlékszek rosszul, mert az egész oldalnyi filmet végignéztem, és nem találtam meg :( kezdem azt hinne, hogy nem is létezik ez a film o.O
2013. aug. 10. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!