Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ilyen érzésem? HELP

Miért van ilyen érzésem? HELP

Figyelt kérdés
Ha megnézek egy jó filmet/mesét akkor utána olyan érzésem van mintha valami hiányozna belőlem...ilyen üresség érzet, és kezd zavaró lenni, mert olyankor rossz kedvem van és csak arra a film/mesére tudok gondolni. Ez napokig így van és egyszerűen nem tud kimenni a fejemből.Valaki valami tanács esetleg?:/

2013. aug. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, sokan érzik ezt, ez azt jelenti, hogy hatással volt rád az, amit néztél és hiányzik az élmény. Ha idősebb leszel az érzéseid is kifinomultabbak lesznek egy-egy ilyen esetben és nem csak egy szimpla ürességet fogsz érezni. :)

Hogy mit tudsz tenni? Próbáld feldolgozni, értelmezni amit láttál, az segíteni fog és ha ezzel végeztél, nézz meg valami újat :)

2013. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem igazad van amúgy mindig más filmmel nyugatatom magam de akkor is nem értem hogy tud ennyire a lelkembe "férközni" egy film. :D
2013. aug. 11. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
ha egy film ennyire a szívedbe tud férközni akkor ne kezdj el nézni anime-t. Egy jó anime után egy űr fog maradni benned :)
2013. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Képzeld, velem is ugyanez van teljesen úgy ahogy leírtad csak én megszállottan még pluszba a mesével kapcsolatban keresgélek a neten. Azért örülök nem csak én vagyok így ezzel egyedül :)
2013. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!