Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen műsor az...

Szerintetek milyen műsor az Éjjel nappal Budapest?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy én nem szoktam nézni, nem is nagyon érdekel, de sokan nagyon szeretik, meg sokan primitív, nézhetetlen műsornak tartják. Nektek mi a véleményetek?

2013. aug. 12. 21:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Primitív és nézhetetlen. Aki mást mond, az buta. Megrendezett reality?? Te jó ég!
2013. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Undorító készítmény, műsornak nem nevezném.


Ha valaki azt mondja, hogy nézi és jónak is tartja, azzal sokat elárul magáról...

2013. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most őszintén kifejteném, akkor kapásból kivágnának erről az oldalról, szóval próbáljátok meg elképzelni:)
2013. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem érdekelne az őszinte véleményed a műsorról :)
2013. aug. 12. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
2%
Akkor a kedves válaszolók nézzék az unalmas, barátok köztöt, ahogy a Máté, meg a két kölök rosszalkodik.
2013. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Azok se jobbak, es az hogy van nem olyan ertelmes ember is az orszagban akinek nem az ENB az etalon, meg nem azt jelenti, hogy az anyatok-koztert rajong! Persze ezt egy olyan mint te, kedves #5. valaszolo nem csoda hogy nem kepes felerni esszel.
2013. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Marmint '' olyan ertelmes ember is '' ,na.
2013. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanuld meg az ékezeteket, vagy vegyél új billentyűt!
2013. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudatos politikával gyártják az egészet, műsornak nem nevezném. A lényege röviden buzulás- leszbizés népszerűsítése és a fajkeveredés propagálása. Ez a sorozat a liberalizmus fellegvára és a birka nem veszi észre benne a politikát. Nézését nem

ajánlom.

2013. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Régebben nem nagyon szerettem. Mindig el is kapcsoltam ha kezdődött. De aztán egyszer csak elkezdtem nézni és rájöttem, hogy egész jó.

Nem azt mondom, hogy megkönnyezném, ha holnaptól vége lenne, de nézhető.

Bár vannak még szereplők, akiket nem tudok hova tenni pont azért mert nem néztem az elejéről. Ki a homo? Nekem még nem tűnt fel, hogy van köztük ilyen.

A BK-t is nézem rendszeresen az elejétől fogva.

2013. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!