Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen műsor az...

Szerintetek milyen műsor az Éjjel nappal Budapest?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy én nem szoktam nézni, nem is nagyon érdekel, de sokan nagyon szeretik, meg sokan primitív, nézhetetlen műsornak tartják. Nektek mi a véleményetek?

2013. aug. 12. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tényleg sokat elárul a műsorról az is, hogy kik nézik. Ékes példa rá az 5-ös válaszoló...
2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy borzalmas, nézhetetlen sz*r, amit csak azért gyárt a "nagyszerű" RTL Klub, mert már nem jut más hülyeség az eszükbe. Meg az a "nagyszerű" színészi játék benne...


Szóval egy undorító, mocsok "műsor". Aki meg nézi, az is ugyanolyan primitív, mint maga a sorozat.

2013. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem fejteném ki a véleményem ilyenekre még időt se szánok de annyit megjegyeznék hogy szánalmas az emberiség hogy az ilyennek van nézettsége


Sic transit gloria mundi.

2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!