Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?

Melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Én egy olyan filmnek a címét keresem, amiben van egy 20 év körüli fószer, és van egy kedvenc bandája, el is jut benne a koncertre, aztán a vége fele, a koma fogja mondogatni a bandatagoknak a stúdióban, hogy ki mit csináljon pl mit pengessen vagy mit üssön a dobon, és lesz belőle egy szám ami a végén a rádióban is szólni fog, van benne egy öregebb alak aki veszi fel a stúdióban a zenét, hosszú ősz hajú fazon akinek nincs középen haja. Ennyit tudok róla, ja meg, hogy azt hiszem a viasat 3-on,vagy a film+ on nyomatták minden nap már szerintem olyan 8 éve lehetett, hanem több.



2013. aug. 13. 16:27
 1/3 Edward Scissorhands ***** válasza:
Helló, nem biztos, hogy ez az, de nekem erről a leírásról a Nyomul a banda című film jutott eszembe. Bocs, ha nem az.
2013. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ hasonló film, de nem ez az. Ennél nem a banda van javarészt a középpontban, hanem a gyerek aki később beszervezi őket a stúdióba, aztán az őszhajú férfi elviszi a felvett szalagot, hogy játsszák le a rádióban, gyerek már azt hitte be bukta a dolgot, mikor iskolába menet megszólal egy magnóban az a szám.
2013. aug. 15. 08:26
 3/3 Edward Scissorhands ***** válasza:
Sajnos akkor nem tudom, bocs.
2013. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!