Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló filmek a Fűrészhez?

Hasonló filmek a Fűrészhez?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok ahol az embert saját akaratán kivúl vitték valahova és az életéjért kell küzdeni. pl. Saw, Halálfutam, Éhezők viadala. Ilyesmi. Vannak még ilyenek?
2013. aug. 15. 04:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A fűrész kettő. Meg például a fűrész 3.
2013. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gyűjtő
2013. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

"A fűrész kettő. Meg például a fűrész 3."


Ez aztán vicces volt, csak kár, hogy nem igaz. Míg a fűrész egy kamaradráma egy érdekes felvetéssel és csattanóval, a többi rész csak és kizárólag céltalan öldöklésről és kínzásról szól. Igazi semmirekellő B filmek.

2013. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kocka

[link]


A kocka 2 – Hiperkocka

[link]

2013. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amiben ugyanaz a főgonosz és arról szól, hogy embereket elrabolnak akiket feladatok elé állítanak, hogy túléljenek dolgokat az márpedig hasonló. Attól, hogy találsz különbséget még nem veszti el a hasonlóságát professzor úr. :D
2013. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy témájában hasonló, de egy teljesen más hangulatú, dinamikájú és tartalmú.

A fűrész többi része inkább hasonlít a Motel című hulladékoz, mint a széria első részéhez.

Ülj le fiam, 1-es!

2013. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még a Ragadozók (Predators) című film, ami szintén megfelel a kritériumnak.


[link]

2013. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kocka 3.

[link]


(Csak most tudtam meg az egyik kérdésből, hogy a Kocka című filmnek van harmadik része is.)

2013. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

,,Lehet, hogy témájában hasonló, de egy teljesen más hangulatú, dinamikájú és tartalmú.

A fűrész többi része inkább hasonlít a Motel című hulladékoz, mint a széria első részéhez.

Ülj le fiam, 1-es!"


De senkit sem érdekel a te nézőpontod. A kérdés arra vonatkozott, hogy: ,,Olyanokra gondolok ahol az embert saját akaratán kivúl vitték valahova és az életéjért kell küzdeni."


Ennek meg megfelel amit én írtam, te fogyatékkal élő.

2013. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi nyuszifül, nehogy infarktust kapj, nagy kár lenne egy ilyen hozzád hasonló briliáns elméért.
2013. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!