Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER veszélyes kérdések,...

SPOILER veszélyes kérdések, narutoval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. tenten és gaara melyik részben jönnek össze?

2. ino mikor csókolja meg sasukét?

3. melyik az a rész mikor chijo nagyi megöli sakurát?

4. melyik részben szül meg kurenai?

5. Asuma mikor hal meg?

6. Itachi melyik részben öli meg pain-t?

7. Naruto és Hinata mikor jönnek össze? :/ mert mindenhol látom, hogy ez meg az van, de még nagyon elöl tartok a naruto-ban igaz már szinte minden-t le spoilereztem magamnak :(



#szerelem #Naruto #nindzsa #Akatsuki #Sasuke #Tenten #chijo nagyi #sakura f-cing chan
2013. aug. 16. 14:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mit szívtál, hogy ilyen kreatív kérdéseket találtál ki? Légyszi adj má' nekem is belőle! :D

(Amúgy jókat röhögtem a kérdéseiden, szüleim meg csak néztek, hogy wtf, ez meg mit röhög magába'... :D)

2017. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 hamura válasza:

1)Tenten és gaara soha nem jönnek össze.

2)Ino soha nem csókolja meg esküjét.

3)Sakurát nem öli meg chijo sakura nem hal

meg egyik részbe sem(chijo hal meg de nem mondom el hogy).

4)Az után miután nagato meg támadja konohát (nagyábol):-)

5)Amikor össze csap kakuzuval és hidanal.

6)Itachi nem ölmeg senkit.Naruto öli meg nagatot(pain halott csak nagato irányítja.


7)Persze hogy össze jönnek ez már a legelső részben gyanítható volt.(a leg utolsó részbe össze házasodnak és lessz két gyerekük. Boruto és himawari lessz a nevük) (amugy nem értem honnan veszed ezeket a hülyeségeket. És mi értelme ki spoilerezni mindent hisz így nem lessz izgalmas amikor nézed)


Hitelesíteni onnan tudok mindent hogy én mind az 500 részt végignéztem.:-D. :-)

2018. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!