Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ezeknél brutálisabb...

Létezik ezeknél brutálisabb horror film?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy az alábbi filmeknél (lásd lentebb) van e brutálisabb film magyar szinkronosan(nem felirattal)? Címeket írjatok (meg ha lehet linket hogy hol lehet letölteni)

Motel (összes rész)

Mártírok

Fűrész (összes rész)

Halálos kitérő (összes rész)

Texasi láncfűrészes (összes rész)


2013. aug. 17. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
viasztestek, tükrök, paranormal activity
2013. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezekbe semmi brutalitás nincs. A tükrökbe egy kicsi van az igaz de am az is unalmas film
2013. aug. 17. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Hali! Ha gyomorforgatót keresel ajánlom az Egy kés filozófiáját. Bár nem történet orientált, de brutalitás tekintetében felveszi a versenyt a fentiekkel. Esetleg a Sodoma 120 napját is érdemes megnézned.
2013. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Egy kés filozófiája és a Salo nem szinkronosak.
2013. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Ugy, hogy nem jo mas nyelv, csak a magya:


Begotten (nemafilm, szoval mar csak a befogadokepessegen mulik minden, raadasul fenn van youtube-on).

2013. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nagyon köszi már halottam erröl a filmről meg is nézem hamarosan. Köszi. Tudnál róla mondani am valamit ? Mi a lényege pl

2013. aug. 17. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Sokfelekepp ertelmezik, de en is ugy tartom, hogy a teremtesröl szol, az elet születeseröl - de lehet mondan ia vilagra is -, ami kesöbb megromlik, groteszk, romlott, lesz, ami helyt ad az örületnek es az istentelensegnek.


Azt tudni kell a ilmröl, hogy nagyon sokaig keszlt, minden perce több heti munkat vett igenybe - ha jol emlekszem.


Sokan ertektelennek tartjak, szerintem korrekt. Mondjuk van, aki szerint a Radirfej feler egy ördögi tettel, de en nekem nagyon behött, jol szorakoztam rajta - Bar en szeretem Lynch munkassagat, ez is igaz.

2013. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sziklálk szeme 1-2
2013. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

A Begotten egy nagyszerű film, annak ellenére, hogy undorító. De nagyon jó a képi világa, szinte mintha egy másik múltszázadban forgatták volna. Fekete-fehér. Nagyszerű film.


A kés filozófiája is valami. Brutális. 4 óra kőkemény kínzás. Szeretem, mert kevés olyan film van, ami ilyen nyomasztó lenne rám, de ez az volt.


A szodoma 120 napjával ugyancsak így voltam. Hihetetlen, mennyi megalázás és kínzás volt abban is. Áhh... Nem könnyű végignézni, de azt kell, hogy mondjam, hogy van mondanivalója a brutalitás ellenére.


Akkor még olaszoktól van a Cannibal Holocaust. Elég ismert, jó kis csemege az ilyen betegeknek. Nagyon hiteles, és brutális, komolyan!


A Grotesque... Na ez számomra egy irtó beteg film, nem nagyon látom benne a mondanivalót. Inkább egy mákos első randit, ami rémálomba jut. Van ebben is nemiszerv levágás, lefejezés, belezgetés, meg humor... Ez még viccesnek is tűnik :D


A TAXIDERMIA! Magyar film :) Mi is jók vagyunk az ilyenekben, úgy tűnik... Igencsak szép momentumok vannak benne, és ajánlom is. Érdemes megnézni, gyomorral persze :)


ÉS A GYŐZTES

A SZERB FILM. Finoman szólva a legbetegebb film, amit valaha láttam. Nem lövök le semmi poént, ez valami brutális. Ami meg mégdurvább: Youtube-n fent van a mai napig :D

De ez a film tényleg... remek, és olyan... úhh, nem semmi munka van benne és brutálisan nyomasztó.


De még csomó filmet tudok mondani, ami ilyen típusú, csak írj

2013. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!