Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki várja a South Park 17...

Lakatos bence kérdése:

Ki várja a South Park 17 évadját? én igen :D

Figyelt kérdés
Szeptember 27-én kezdődik a 17 évad :D
2013. aug. 19. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán, nekem az utolsó 5-6 évad már nagyon erőltetett volt és elég ötlettelen.
2013. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meg fogom nézni de nem sokat várok tőle

egy számjegyű évadok azok nagyon jók voltak:) az újabbak közt nincs olyan sok jó rész

2013. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nokedli007 ***** válasza:

én nagyon!!! :DD nekem mindegyik rész tetszik :)) nem a sztorit meg a poénokat nézem(persze nagyokat röhögök rajtuk) de a szereplőket imádom xdd

de magyarországon is szeptember 27-én kezdődik?nem csak amerikába?akkor már nem adnák a reklámát? :O

2013. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egynéhány sztorijáról, ahogy bele-bele néztem, csodálkozom, miért tart itt a mai trendi fiatalság, ahol. Szexről is beszélnek benne, holott gondolom nézik a 10-en évesek is. Akárcsak az Éjjel-nappal Budapest. Rengeteg sok 10-en éves rajongója van. (Facebook forrás.) Abban is mi folyik: szex, verekedés, trágár beszéd. Meztelenkedés.
2013. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves utolsó

ott a 18-as karika onnantól kezdve szerintem inkább a szülőké a felelősség, ahogy a facebookért és minden más műsorért is...

2013. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!