Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A south Park az 18+ os mese,...

A south Park az 18+ os mese, de a k. rdésem az lenne, hogy IGAZÁBÓL, melyik korosztály nézi leginkább? szal melyik korosztályban terjedt el nagyon? Am ha egy felnőtt 18 éves fiú nézi, nem gáz? Nem gyerekes?

Figyelt kérdés
18f
2013. aug. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gyerekes,bátyám 24 éves és nézi,én 20vagyok(lány),én is imádom
2013. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a felnőttek értik

a gyerekek azok meg csak káromkodás miatt nézik

pedig ennek van komoly mondanivalója is( már nem mindegyik részben de azért van benne társadalom, vallás kritika meg sokminden amit a cenzura még éppen enged)

2013. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem azok a részek tetszenek ahol nem ilyen vallási szarságokat parodizálnak, hanem beszívott poénok, és bunkóságok :D
2013. aug. 15. 21:53
 4/8 anonim válasza:
Én 14 éves lány vagyok,de már kb 8-9 éves korom óta nézem. Egyszerűen imádom. Szerintem egyáltalán nem gáz ha nézed,semmi gyerekes nincs benne. sőt....
2013. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Direkt felnőtteknek szóló rajzfilm, tehát semmi ciki nincs benne. A mondanivalót azok értik, akik tisztában vannak az aktuális társadalmi ügyekkel, témákkal, eseményekkel és személyekkel, a gyerekek márpedig többnyire nincsenek képben az ilyesmikkel.
2013. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nokedli007 ***** válasza:
14 éves lány vok és imádom.semmi gáz nincs benne van aki szereti van aki nem.ízlések és pofonok.jó van néha egy-két dolog amit nem értek de annak utána nézek.manapség a 10n éveseknek nem lehet újat mutatni(szerintem)
2013. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bonanno válasza:
20 vagyok de ha 70 lennék is nézném! :D
2014. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 12 vagyok(lány) ,és úgy kb. fél éve nézem.Előtte Family Guy-t néztem,és utáltam az SP-t.Éppen hogy a káromkodás miatt.

Vagy talán a béna animációért is.De aztán nagyon megszerettem ,mert az elején a véletlenül jobb részeket kaptam el.Halára röhögtem magam azon,ahogy Cartman ki akarta nyírni Kyle-t egy gumibottal,vagy a kínai vs mongolok eseten.Szerintem sem gyerekes.

2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!