Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars (Csinos...

Pretty Little Liars (Csinos kis hazudozók) hány éves kortól ajánlott? Nagyon félelmetes?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. 12-13.

Nem félelmetes.

2013. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem félelmetes.

13 éves kortól.

2013. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem félelmetes, csak nagyon izgi. :D
2013. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont azért kezdtem el nézni még 13 évesen, mert hogy egy kicsit horrorisztikusabb,ijesztő sorozatot szerettem volna a nézni. És mondta az egyik ismerősöm aki akkor volt 16 éves , hogy ez milyen durva, ijesztő...

Ezért rögtön el is kezdtem nézni, de ilyen téren csalódtam benne.

Viszont egy romantikus, dráma sorozatnak nem rossz.Tény vannak benne izgisebb részek de nem az , hogy húú most nem alszok este...

De egyébként szeretem, lekötői a figyelmemet. Érdemes elkezdeni 4 évados szóval 5 nap alatt simán végig lehet nézni (de elég 4 nap is,főleg az olyan típusú emberkéknek mint én ,aki ha elkezd valamit , azt nem halogatja, rögtön be is fejezi :D)

Ha még nem kezdted el akkor a nyár utolsó hetére tökéletes program :) (szerintem)


Remélem segítettem! :)

15/L

2013. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hát semmi nincs benne legalábbis most fejeztem be az első évadot és az a legdurvább az egészben hogy SPOILER A betör Spencer házábaSPOILER VÉGE

ha durvábbra vágysz hasonló témában akkor a búr alattot tudom ajánlani(:

2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 12 vagyok, 11 éves korom óta nézem. Az elejét kicsit ilyesztőnek találtam, de ez a sorozat semmi az American Horror story-hoz képest, amiben van sok kínzás, darabolás, gyilkolás, meg ilyenek, amit 10 éves korom óta nézek...
2014. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit idősebb korosztályt mondanék, mert nálunk nem férne bele a 12-es korhatárba. (Az RTL II máshova tartozik.) De semmi extra, nem egy horror. Idősebb ifjúságnak készült dráma.
2015. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!