Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szép remények! Mennyire...

Szép remények! Mennyire hatásos? Hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
A filmre 12-es karika van kitéve,viszont nem tudom,hogy meg-e kéne néznem(14/L). Melyik hatásosabb a könyv vagy a film? Mennyire nyomasztóak? Megnézzem,vagy megviselne?

2013. aug. 4. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most olvaosm angolul (könnyített olvasmányban, Oxford). Nekem nagyon tetszik, nem visel meg, de egyre érdekesebb és tanulságosabb könyv. És annyi idős vagyok, mint te. Lány.

Szerintem olvasd el, utána nézd meg filmben, én mindig így szoktam - már ha van egy épkézláb filmverzió ilyen remekművekből. Gyakran az ilyen elég elismert könyveknek nem tudnak olyan filmverziót készíteni, ami teljesen hitelesen visszaadja a könyv eredeti hangulatát, mindig valamit változtatnak rajta és valami más, mint a könyvben. Nem tudom, hogy ez miért van.


Lényeg az, hogy nekem tetszik, nem nyomasztó, csak nagyon tanulságos és érdekes hangulatú könyv. Mindenképp olvasd el - magyarul, ha úgy neked jobb -, nem bánod meg. Bár ha nem szereted az ilyen megkeseredett, az adott helyzetükkel elégedetlenkedő embereket, vagy akár csak róluk olvasni is akármit, akkor nem ajánlom. De ha ezzel nincs baj, akkor mindenképp olvasd el!

Szenvedni nem fogsz tőle, mert egyáltalán nem unalmas. És kellőképp hatásos a könyv (a filmben belenéztem, 2012-es verzióba, jónak mondják, de a vége állítólag elég gyengén van megcsinálva), de természetesen pozitív módon.


Amúgy meg te ismered magad, szóval az, hogy megviselne-e egy film, azt magadról kell tudnod, hisz nekünk kívülállóknak fogalmunk sincs arról, hogy milyen típusú/fajtájú filmek szoktak megviselni.


Remélem tudtam segíteni :)

14/L

2013. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát akkor ideje nekiállnom elolvasni a könyvet,utána pedig megnézni a filmet! :)
2013. aug. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!